Софія Клименко: “Перемогти легко, варто лише цього захотіти!”

Опубліковано в 20:44 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    519

Софія Клименко – 11-річна пологівчанка, переможниця конкурсу краси “Міні – Міс, Міні -Містер та юна Міс Пологи 2019 року”.

Знайомство

Сьогодні, в гості до редакції ПІК завітала ще одна переможниця конкурсу краси – Софія Клименко. Дівчина виборола титул “Головна Міні-Міс Пологи 2019 року”.

Софія – звичайна пологівська школярка, яка навчається гімназії “Основа”, має люблячих батьків та двоє старших братів. Дівчина обожнює смакувати піцою, морозивом та маминими гастрономічними шедеврами. А ще вона любить гратися з домашнім улюбленцем шиншилою Шушею, дивитись мультик “Фіксики” та український серіал “Школа”, мріє створювати “stories”, які переглядатиме вся країна.

“Живу, навчаюсь, творчо розвиваюсь”

Дівчина обожнює все, що пов’язане із фізичною культурою та спортом.

“Я відвідую секцію з гандболу (в спортивній школі), танці (художньому колективі Армена Гаспаряна), та нещодавно записалася на співи до керівника Наталії Самойлик. Прагну виконувати веселі пісні українською мовою.

У вільний від уроків та гуртків час, роблю такі собі творчі презенти для друзів на дні народження та свята” – розповідає Софія.

“А тепер про конкурс краси”

Дівчина стверджує, що перемогла, бо дуже цього хотіла.

“Про конкурс я дізналася від Армена Романовича. Незабаром почалися активні тренування, інколи навіть до пізнього вечора. Все було настільки гарно підготовлено, і проходило, неначе уві сні – так легко і невимушено, і ми – конкурсантки, неначе принцеси з казок. А потім, церемонія нагородження. Така напруга… І от… журі промовляють моє ім’я. Ви навіть не уявляєте яке то відчуття – задоволення, тріумф, гордість та безкінечне щастя.

Моя перемога є результатом великої роботи над собою, а також титанічному старанню тренерів, батьків. Ви уявіть: я стою на сцені, мені вручають корону, подарунки та аплодують всі глядачі великої зали. А ще мені було приємно стояти поруч з “Юною Міс Пологи 2019 року” – вона така доросла та гарна, я мрію стати такою ж як вона. Та поки я на своєму місці, і також переможниця” – розмірковує головна Міні -Міс.

Життя після конкурсу краси

“Якщо ви думаєте, що я зазналася після перемоги, то помиляєтесь. Перемога підштовхнула мене лише до ще більш кропіткої роботи над собою.

Сьогодні, я як і всі інші здобуваю освіту, ходжу на спортивні тренування, танцюю і співаю. Якщо б подібний конкурс проходив ще раз, я б радо взяла у ньому участь.

Дякую своїм батькам, які нагадували мені, що тренувань забагато не буває, що вірили в мене та раділи разом зі мною. Я дуже їх люблю!

“Я маю власну харизму”

“Вважаю, що кожна людина має бути по-своєму унікальна. Комусь подобається те, комусь інше, а деяким взагалі казна-що. І це нічого. Це нормально! А зараз це ще й модно. В соціальні мережі власну харизму та цікаві історії про себе можна ще й гарно подати та отримати безліч переглядів від друзів і знайомих. Я – особистість, як і всі навколо. Прагну, щоб моя думка завжди була почута, не терплю критики.

Цікаве наприкінці розмови

Сьогодні нашій героїні виповнилося 11 років. Вона, як і кожна дівчинка мріє про подарунки, щирі слова від рідних та близьких, і приємні несподіванки в цей особливий день.

Команда ПІК щиро вітає красуню з Днем народження. Бажаємо тобі, Софіє, нових досягнень та творчих злетів! Нехай збуваються всі твої мрії, справджуються надії, а життя дарує лише приємні несподіванки та нові цікаві можливості.

Спілкувалась: Оля Белименко

Залишити відповідь