Сьогодні 24 червня Воскресенська громада вшанувала пам’ять героя-земляка

Опубліковано в 13:47 Новини, У районі    307

Ти не помер: тебе не стало –

 Та в серці житимеш завжди.

 У цьому світі був так мало –

Та залишив навік сліди…

Минають дні тяжкої скорботи і печалі, як пішов у вічність Дмитро Шингур. Зі слізьми на очах схиляємо голови перед Твоєю могилою і світлою пам’яттю. Нехай у цей день згадають добрим словом усі, хто Тебе знав.

Спи спокійно.

Нехай земля Тобі буде пухом, а душі — Царство Небесне.

Сьогодні, 24 червня 2018 року, в селі Кінські Роздори відбувся мітинг 4-ї річниці загибелі Дмитра Шингура.

Шингур Дмитро Васильович (нар. 21 липня 1981, Новопсков, СРСР пом. 24 червня 2014, поблизу Слов’янська, Україна) — український військовик, капітан, штурман- льотчик вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. Загинув в ході антитерористичної операції поблизу Слов’янська (Донецька область).

Брав участь у війні на сході України 2014 року. 24 червня біля гори Карачун під Слов’янськом терористи збили за допомогою ПЗРК український військовий вертоліт Мі-8 під командуванням Андрія Бєлкіна, який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення АТО. Серед членів екіпажу був і Дмитро Шингур.

19 липня 2014 року капітана Шингура за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, було нагороджено Орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно.

Герої не вмирають. Вони продовжують жити у нашій пам’яті і серцях.

Воскресенська громада

Залишити відповідь