Сьогодні на Першотравневу пологівці їздили «з вітерцем»

Опубліковано в 19:43 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах    747

Таку цікаву світлину сьогодні  в редакцію прислала наша читачка.

«Сегодня с города на Первомайскую ехал автобус без стекла в окне !!! Холодина нереальная была !! Вопрос: как так ??? Как выпустили в таком состоянии автобус в рейс? Возмущению нет предела»

Повністю розділяємо обурення пасажирів, тим паче, що автобус з таким «клімат-контролем» возив людей цілий день. І наперед зазначимо, що завтра, в перший зимовий день, ситуація навряд чи зміниться.

Ми знайшли перевізника «підбитого» автобуса. За словами Віталія Бондаренка, сьогодні, під час рейсу, по вулиці Магістральній (р-н магазину «Людмила») вандали «обстріляли» машину камінням. Таким чином, заднє скло було пошкоджено. Ті каменюки, що залетіли в салон автобусу, цілком могли суттєво покалічити пасажирів, якби вони сиділи біля горезвісного вікна.

По факту злочину була викликана поліція та складений протокол.

Всяке буває, але…

Але ставлення водія до пасажирів, які змушені не з власної провини їхати в холодному автобусі, де гуляє вітер – це вже не вандалізм, а порушення професійної етики. За словами пасажирів, його дуже дратувало те, що люди не хотіли проходити в задню частину салону. А чьо? Там же куца картонка замість скла! Хіба вам дує? Нагадаю, що сьогодні вихідний і кількість маршрутів містом зменшена: намерзнися, дочекайся і альтернативи, виходить, не маєш, як їхати понівеченим автобусом з водієм-хамом

А що завтра?

Скоріш за все, за словами перевізника, ситуація завтра не зміниться. Новий автобус буде, але вже в понеділок. Хіба, що пройнятися становищем пасажирів і домовитися, щоб хтось із колег підстрахував… або щільніше заклеїти вікно картонкою…

Про всяк випадок, шановні пасажири даного рейсу, не забудьте завтра вдягнути шапки.

Залишити відповідь