Сьогодні вітаємо пологівських Олександрів

Опубліковано в 14:54 Актуально, Новини, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    647

Що означає ім’я Олександр: захисник людей (ім’я Олександр грецького походження).

День ангела Олександра: Ім’я Олександр кілька разів на рік відзначає іменини: 8 березня, 26 липня, 25 серпня, 6 грудня.

Позитивні риси

Героїзм, наполегливість у досягненні своєї мети, незалежність, чесність, шляхетність,це завжди весела і душевна людина.

Негативні риси

Владність, конфліктність, нестійкість настрою, образливість. Чоловік  на ім’я Олександр здатний на сумнівні вчинки. Він дуже нестійкий психологічно, хоча рідко вдається до насильства. Олександр заздалегідь виправдовує свої дії, побоюючись осуду.

Характер імені

Олександр настільки заглиблений у себе, що норовить втекти від дійсності, ховаючись в глибинах своєї підсвідомості. Або, якщо вистачить духу, спробує переробити цю дійсність, підлаштувати її під себе.. Олександр артистичний, завжди грає певну життєву роль, з нетерпінням очікуючи моменту, коли можна стати самим собою.

Він володіє живою уявою, рішучий, розумний, дотепний і товариський, може бути наполегливим, але в його наполегливості відчувається занепокоєння. Часто заглиблений в себе, здатний на сумнівні вчинки. Може бути різкий, навіть не дотримуватися рамок пристойності. Часто відчуває страх, побоюється невдач, найчастіше необґрунтовано, бо якщо вже щось і сталося, то везіння і щасливий випадок допомагають чоловікові з ім’ям Олександр впоратися з неприємними ситуаціями.

В душі вважає себе лідером, але в житті це не завжди реалізується. Олександр дійсно може стати на чолі колективу: він енергійний, правдивий і справедливий, дуже допитливий. Олександр може стати талановитим режисером, артистом, письменником, журналістом.

В колективі

Чоловік з ім’ям Олександр — активна та артистична натура. Він не може працювати в жорстких рамках робочого дня, йому необхідний постійний рух. Це ім’я носили дуже багато знаменитих людей. Воно відповідає, сангвінічному темпераменту, з ухилом до холеричного. Благородство, відкритість, легкість у спілкуванні з людьми характерні для цього імені. Олександри відрізняються сердечністю і добротою, чим легко завойовують прихильність колег по роботі. Відмінний організатор, керівник в будь-якій професії, чоловік з ім’ям Олександр може стати на чолі колективу, вміло керувати ним і нести відповідальність перед іншими людьми.

Вибір професії

У імені Олександр гострий, проникливий розум, він володіє дипломатичними і творчими здібностями. Життєвий шлях Олександра буде відзначений перешкодами, але терпіння і завзятість допоможуть подолати їх самостійно, без сторонньої допомоги.

Бізнес і кар’єра 

У фінансових питаннях чоловік з ім’ям Олександр економний, передбачливий, може вдало вкласти гроші в бізнес і скористатися слушною нагодою для отримання вигоди і благ.

Здоров’я і таланти 

Часто народжується слабким, в дитинстві багато хворіє, але регулярні заняття спортом фізично загартовують його, і з хворобливого хлопчика виростає кремезний і дужий чоловік. Чоловік з ім’ям Олександр знає собі ціну, наполегливо йде до наміченої мети. Не позбавлений марнославства і жадання влади. Олександр здатний успішно керувати навіть великим колективом, спираючись на здатних підлеглих.

Олександр суворий, але справедливий. Не виносить критики, може спалахнути, йому завжди важко публічно визнати свою неправоту, але він напевно постарається виправити допущені промахи. Якщо знайти до Олександра правильний підхід і не наступати на його хворі мозолі, він буде найвідданішим другом.

У шлюбі

Олександр любить жінок. У любові азартний, здатний втратити голову, але супутницю життя вибирає обачно. Дружина імені Олександр зазвичай стає його королевою, яка царює, але не править — в його родині всі рішення приймає він сам. Олександр незалежний, але любить жіночу теплоту, друзів, потребує турботи і спокою. Від дружби чекає чогось особливого, про любов більше мріє, ніж рішуче діє. Нерозділеного кохання він майже ніколи не знає та дуже любить дітей.

Вдалий шлюб з жінками на ім’я  Анна, Валентина, Віра, Вероніка, Дарина, Єлизавета, Зою, Інна, Любов, Людмила, Маря, Надія, Наталя, Оксана, Тамара. Складні відносини можуть бути з Богданою, Катериною, Оленою, Зінаїдою, Лідією, Світланою.

Новинний Портал ПІК щиро вітає всіх Олександрів Пологівщини, і не тільки, з Днем янгола та бажає їм удачі, міцного здоров’я, позивного настрою.

Коментарів: 2

Залишити відповідь