Сьогодні – Всесвітній день дитини. У Пологах обговорили питання захисту прав дитини

Опубліковано в 11:53 Новини, У районі    180

Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. Пізніше, 20-го листопада 1959-го року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» та питання з єдиної для всіх датою святкування цього дня було вирішено само собою. Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. 

16 листопада в приміщенні Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, – повідомляє служба у справах дітей РДА.

Службою у справах дітей було підготовлено на розгляд комісії п’ять питань, більшість яких стосувалися надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності яким або право користування яким належить дітям, а саме:

– про доцільність вибуття неповнолітньої дитини з комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради,

– про надання дозволу неповнолітній дитині та батькам, які діють в інтересах малолітньої дитини, на вчинення правочинів щодо нерухомого майна,

– про надання дозволу неповнолітній дитині на вчинення правочину щодо нерухомого майна,

– про надання дозволу громадянам на вчинення правочину від імені та в інтересах малолітньої дитини,

– про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

За результатами комісії, були прийняті відповідні рішення з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! 

Залишити відповідь