Соціальна акція у Пологах: “ВИБЕРИ ЖИТТЯ”

Опубліковано в 17:33 Новини, У Пологах    311

“Вибери життя” – під такою назвою 22 серпня за ініціативи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла акція, метою якої було пропагування життя людини як найвищої цінності в нашому житті. Адже людина безцінна, кожна по-своєму унікальна, не є випадковістю, але задумом. На кожне життя є свій план, який потрібно людині втілити.

Слова можуть дуже ранити людину, чиїсь руйнуючі вчинки можуть залишити шрам на її серці. Біль, тривоги, переживання, відкинутість, неповага інших можуть штовхати людину на думку піти з життя – лишити себе найбільшого дарунку – життя. Тому сьогодні кожному – і дитині, і підліткові, і дорослому, і людині похилого віку необхідно розказати про їх неповторну особистість, що всі скарби світу – золото, гроші, діаманти не мають такої цінності як їхнє життя.

А проблеми, «чорні» полоси в житті минуть – просто треба зачекати. Вихід є завжди! Про це і розповідали фахівці із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, даруючи підтримку і натхнення жити й насолоджуватись кожною хвилинкою життя пересічним пологівцям.

Інформує: Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Залишити відповідь