«Спадщина-2018»: як оцінили таланти пологівців?

Опубліковано в 11:58 Новини, У районі, Фото-галерея    328

12 березня у КЗ Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР  відбувся зональний тур обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина».

У зональному відбірковому турі конкурсу взяли участь талановиті танцюристи та співаки Пологівського, Гуляйпільського, Розівського, Більмацького районів.

На  розсуд журі було представлено 45 номерів художньої самодіяльності у номінаціях: «Українська народна пісні», «Класика патріотичної пісні», «Пісні народжені АТО», «Народна хореографія», «Сучасна хореографія».
 
Всіх присутніх привітала заступник голови Пологівської райдержадміністрації Півень Ірина  Григорівна та заступник КУ «Обласний центр патріотичного виховання» Точиліна Дарина Володимирівна.

За результатами конкурсу переможцями відбіркового туру у номінаціях стали:

Українська народна пісня
І місце – Порохня Тетяна (КУ «Пологівська дитяча школа мистецтв»)
І місце – Яра Ганна
ІІ місце – Вокальний колектив «Консонанс»

Пісні народжені АТО
І місце – Шептій Андрій (ЦКД «Гірник» ПМР, керівник Білай Леся, учень СРШ №2)
ІІ місце – Федорченко Олена
ІІІ місце – Волошин Іван

Класика патріотичної пісні
І місце – Жеріхова Анастасія
І місце – Гуліашвілі Гванца (Пологівський РБК, керівник Самойлик Наталія, учениця Пологівського НВК)
І місце – Приходько Аліса (Пологівський РБК, керівник Самойлик Наталія, учениця гімназії «Основа»)
ІІ місце – Кара Сергій (ЦКД «Гірник» ПМР, керівник Білай Леся, вчитель Шевченківської ЗОШ )
ІІ місце – Шаповал Даніл
ІІІ місце – Радченко Ірина (ЦКД «Гірник» ПМР, керівник Білай Леся)
ІІІ місце – Кузнєцова Каріна (ЦКД «Гірник» ПМР, керівник Білай Леся)
ІV місце – Карпій Карина (КУ «Пологівська дитяча школа мистецтв»)

Народна хореографія
ІІ місце – Прудіус Анастасія (солістка театру танцю «Терпсихора» керівник Чернявська Тетяна, учениця гімназії «Основа»)  
ІІ місце – Танцювальний колектив «Маргаритки» Зразковий аматорський хореографічний колектив «Золотий Ключик» Пологівська СРШ №2 керівник Карпенко Алла)
ІІІ місце – Хореографічний колектив КУ «Дитяча школа мистецтв»  (з композицією «Дощик», керівник Буренко Крістіна)

Сучасна хореографія
І місце – Зразковий аматорський хореографічний колектив «Золотий ключик» (ЦКД «Гірник», керівник Карпенко Алла)
ІІІ місце – Діденко Марія  (КУ «Пологівська дитяча школа мистецтв», солістка  зразкового аматорського хореографічного колективу  «Овація» керівник Діденко Марія, учениця гімназії «Основа»)
ІІІ місце – Чуб Маргарита (солістка зразкового аматорського хореографічного колективу «Золотий ключик» (ЦКД «Гірник», керівник Карпенко Алла).

Вітаємо переможців! Бажаємо  успіхів у фіналі 12 квітня в місті Запоріжжі у театрі імені В.Г. Магара. За перемогу будуть боротись виконавці, що посіли перші місця.

Організатор заходу відділ освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації

ФОТО: Ангеліни Устименко

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь