Спеціалісти служби у справах дітей здійснили перевірку

Опубліковано в 16:43 Новини, У Пологах, У районі    713
8 листопада 2018 року відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районної акції «Дитина у небезпеці» та «Родинний затишок».
В ході здійснення акції «Родинний затишок» за місцем  проживання було відвідано сім’ї опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, які проживають на території Пологівської міської ради, Воскресенської сільської ради, Басанської сільської ради. Під час зазначених зустрічей  було  відвідано  4 сім’ї, в яких  проживає 7 дітей  в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях та 8 сімей, в яких виховується 28 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Під час зустрічі  з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками обговорювались  їх права та обов’язки, проблемні питання  щодо навчання дітей. В ході відвідування зазначених родин  також зверталася увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також наявність належного місця для сну, навчання та відпочинку.
Учасники профілактичних акцій  також відвідали родини Пологівського району, які перебувають у складних життєвих обставинах. Кризові сім’ї перевірялися з метою раннього виявлення дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, своєчасного вилучення їх з небезпечного середовища, надання їм реабілітаційної допомоги, виявлення осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, профілактики негативних проявів серед дітей, запобігання безпритульності та бродяжництву.
У ході роботи представникам сімей було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків стосовно малолітніх дітей, порушувались питання щодо невідвідування дітьми навчальних закладів.
Інформує: служба у справах дітей Пологівської райдержадміністрації

Залишити відповідь