Спортсмени Пологівської ДЮСШ відзначились перемогами

Опубліковано в 14:57 Важливі, Новини, У Пологах    474

У період з квітня по липень місяць спортсмени КУ «Пологівська ДЮСШ» змагались у футболі, пауерліфтингу, легкій атлетиці, гандболі. І показали такі результати:

  • І місце на Відкритому обласному турнірі з футзалу Чернігівської ДЮСШ серед юнаків 2008,2009 р.р.н., який проходив 12-13 квітня у смт Чернігівка.
  • І та ІІ місця на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ пауерліфтингу, що проходив 12-14 квітня у м.Київ. Перші місця здобули: Сіденко Максим, Радченко Яна, Клименко Артем, другі місця привезли – Редька Єгор, Горулько Вікторія
  • І, ІІ та ІІІ місця на Відкритій першості СДЮШОР з легкої атлетики СК «Металург», що проходили 13 квітня у Запоріжжі. Данилець Поліна – І місце, Рябчук Христина, Цибулько Антон – ІІ місця, Бойко Валерій, Колісник Катерина –  ІІІ місця (всі в стрибках у довжину).
  • І місце на Відкритому чемпіонаті Херсонської області з гандболу серед дівчат 2005-2006 р.н., що відбувся 2-3 березня.
  • ІІ та ІІІ місце на Відкритому чемпіонаті м.Запоріжжя з легкої атлетики 3 травня. Редька Єгор – ІІ місце, Фьокліна Єлизавета – ІІІ місце  (в стрибках у довжину).
  • ІІІ місце на Чемпіонаті Запорізької області з футболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005-2006 р.н., які тривали з вересня 2018-го по травень 2019 року.
  • І місця на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ, що проходив у Харкові 1-3 червня. Сіденко Максим, Радченко Яна – з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги; Редька Єгор, Горулько Вікторія, Клименко Артем – з жиму лежачи.

Наразі, спортсмени готуються до Всеукраїнських змагань ГО ВФСТ «Колос» на Кубок «Золотий колос України» з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н., які проходитимуть з 8 по 14 липня у Скадовську.

Вітаємо переможців! Пишаємось вами! Бажаємо успіхів та лише призових місць у наступних змаганнях!

Залишити відповідь