«STARTUP FEST» для пологівських підприємців

Опубліковано в 15:20 Афіша, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    378

Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у першому в м. Запоріжжя заході для розвитку стартап руху та популяризації підприємницької діяльності «Startup Fest».

Захід проходитиме у період 30 листопада – 1 грудня 2018 року у ВЦ «Козак-Палац» за ініціативи Запорізької міської ради та Запорізької торгово-промислової палати.

Мета фестивалю – створення дискусійного майданчика для молодих підприємців, працюючого бізнесу, експертів і інвесторів для генерування та обговорення інноваційних ідей, ознайомлення з сучасними інструментами підтримки та фінансування стартапів. Фестиваль об’єднає виставку об’єктів інфраструктури підприємництва, комплекс ділових заходів – конкурс проектів із призовим фондом, хакатон, майстер-класи для започаткування, підтримки та розвитку МСП.

Участь у зазначеному заході надасть можливість:

– ознайомитися з міжнародними та вітчизняними організаціями, проектами та програмами підтримки та розвитку підприємницької діяльності;

– ознайомитися з інноваційними розробками із різних сфер та новими технологіями ведення бізнесу;

– відкрити для компанії нові можливості для інвестицій в проекти на начальному етапі розвитку та диференціювати свій прибуток.

Маємо за честь запросити всіх зацікавлених на «Startup Fest».

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті: www.ziif.in.ua та за тел. (061) 233-44-64.

Залишити відповідь