Сто жахливих днів… про все розповідає голова Пологівської РВА

Опубліковано в 17:14 Без рубрики, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 270

Артур Крупський:

Сто жахливих днів, які змінили нашу свідомість та відношення до життя. Для ворога це спецоперація. Для нас – війна за право бути вільними, незалежними, суверенними, за наше майбутнє, де мають жити щасливі люди, їх діти, онуки та правнуки.

Війна не може бути без болю втрат, гіркого присмаку до всього, образ, паніки, відчаю, жорстокості, зрад, але є надія і віра в нашу Перемогу, яка обов’язково прийде.

Із першого дня війни кожен громадянин України, будь то воїн, медик, волонтер, вчитель, соціальний робітник, робочий, підприємець, аграрій, журналіст, людина іншої професії, наближає день нашої перемоги своїм трудом і кожен на своєї ділянці фронту.

Так сталося, що ще за рік до початку широкомасштабного вторгнення військ рф на нашу територію, у відкритих джерелах друкувалися статті про можливу агресію із планами захвату столиці і міст – центрів областей, потім були публікації з абсолютно протилежними тезами, про неможливість військових дій, і так періодично наростаючим комом продовжувалася війна в інформаційному просторі. Тому, реальну загрозу більшість людей практично не відчували до самого початку повномасштабної війни.

У 5.15 год.24.02.2022р, мене розбудив телефон, дзвінок з Києва – “нас бомблять, ракетна атака”. Телевізор, інтернет, дзвінки близьким і родичам, керівникам і підлеглим – практично всі пам’ятають ранкові події цього дня, а далі – дні героїчного протистояння України від путінської навали з великою трагічною складовою нашого народу. За годину всі посадовці прибули на робочі місця і почалася робота в режимі воєнного часу.

Військові і цивільні служби виконували накази та інструкції вищого керівництва, – міста, селища і села готувалися до оборони. Так і в нашому районі були розгорнуті сили оборони, які в перші дні війни відступали під навалою тисячних колон броні рашистів, поки 3 березня ворог не був зупинений на підступах до м.Оріхів і Гуляйполе і до сьогодні наші доблесні воїни тримають там оборону, даючи гідну відсіч ворогу.

У цьому турбулентному потоці часу сталося багато подій які, без сумніву, будуть описані істориками і слідчими, у тому числі міжнародних судів, і стануть об’єктивно доступними суспільству після війни. Без сумніву, всім, кого стосується, буде надана правова оцінка і винесений вердикт: для кого юридичний, для кого політичний, а для когось простий людський осуд, для інших визнання, повага і пошана.

Через 100 днів війни яка ще точиться кров’ю наших громадян, не можливо надати об’єктивного судження, що ми разом зробили правильно, а що ні, (це роблять тільки “диванні експерти”), але ні на крок, ні на букву, більшість керівників і посадових осіб району не відійшли від виконання Конституції і Законів України. Жителі району, в більшості своїй, мужньо переносять страждання завданих російською агресією.

Які зміни відбулися за цей період в районі по всім галузям і напрямкам читайте у наступних випусках. “Пряма мова з головою Пологівської районної військової адміністрації”.

Залишити відповідь