СТОП нічному алкоголю у Пологах! (ВІДЕО)

Опубліковано в 12:15 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах    1 329

У Пологах прийнято рішення про заборону продажу спиртного в нічний час доби

Сьогодні, 15 березня, на 58-й сесії Пологівської міськради, депутатами було прийнято рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м. Пологи у нічний час доби – з 22:00 до 8:00 год..

Таке рішення було прийнято з метою попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням алкоголю, зниження рівня злочинності та збереження здоров’я громадян.

Як відомо, подібних місць продажу алкоголю (з необмеженим часом) у Пологах – 3. Це супермаркет АТБ, АЗС “Крістіна”, міні-маркет “Чесний”, але останній вже кілька днів не працює цілодобово.

На засідання сесії прийшли і громадські активісти, представники політичної партії “Національний Корпус”, які писали відповідні листи з пропозиціями до міськради. Як відомо, вони кілька разів на тиждень виходили у центр міста, де здебільшого відбувались “нічні” збори молоді “під градусом” (порушуючи громадський спокій), та заспокоювали скупчення, а, при необхідності, і викликали патруль.

Як зазначив представник Нацкорпусу Андрій Семененко, майже 300 пологівців поставили свої підписи під пропозицією заборони нічного продажу алкоголю, відповідний лист передали голові міськради Юрію Коноваленку.

Депутати пообіцяли тримати питання під контролем, і, якщо треба, то спробують придбати алкоголь в заборонений час, тим самим перевіривши виконання даного рішення у відповідних точках продажу.

Представники правоохоронних органів, які теж прийшли на засідання сесії, пообіцяли здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень, вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб’єктів господарювання м. Пологи, які порушують встановлену цим рішенням заборону.

Відсьогодні, точки продажу алкоголю в нічний час доби мають в обов’язковому порядку інформувати покупців про прийняття Пологівською міськрадою відповідного рішення.

До вашої уваги відео з початку сесії, де розглядалось дане питання:

Коментарів: 8

  • Мы Европу перегоним, сомневаться нечего. Если сверху нам сказали – дело обеспечено! )))

  • Лутше б на 58-й сесіі горсовєта, діпутати проголосовали за запрєт автомашинам розбивать дороги в городі – більше б пользи було! Бо цирк з алкоголєм напоминає “тупой і єщьо туппєє” по пологовски…

  • Отличная новость! Люди занимайтесь спортом и любовью ! Повышайте свой духовный уровень, учитесь коммуницировать с людьми!
    В трезвом уме больше адекватности!

  • точкам по продажу катанки и самогона дали путевку в жизнь и будут ждать следующей сессии о запрете в выходные дни и праздники

    • Ещё древние говорили: “Истина в вине!”, и они-таки, как всегда, правы! Заметьте, что 107-ми летний дедулька Антонио Гарсиа Докампо пил только своё, доморощенное вино, а не бормотуху, которую Вы, Владимир, пьете под липовыми брэндами. И брэнди он пил своё, а ведь это по сути хороший, крепкий самогон из того же винограда! И Вы, партийцы из “Национальный Корпус” – бросайте пить водяру и переходите только на вино, а по утру хотя бы коньячок для бодрости… Ну как ДЕД! )))

Залишити відповідь