Страхові виплати потерпілі отримують у Пологівському відділенні УВД ФССУ в Запорізькій області

Опубліковано в 11:41 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    459

Станом на 01.01.2020 року у Пологівському відділенні УВД ФССУ в Запорізькій області (далі-відділення) знаходиться на обліку та отримує щомісячні страхові виплати 372 особи, з них 167- це внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей.

За перші два місяці 2020 року чисельність збільшилась до 375 осіб.

У 2019 році відділенням виплачено страхових виплат 12млн.938тис.грн.,та за перші 2 місяці 2020 року виплачено 1млн.788 тис.грн.

Для зазначених потерпілих за час тимчасової непрацездатності, пов’язаної з виробництвом, відділення компенсує втрачений заробіток (оплата за лікарняними). Розмір виплат за лікарняними залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Цей вид матеріального забезпечення виплачується відділенням, починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності й до моменту одужання або встановлення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця).

У разі встановлення стійкої часткової чи повної втрати працездатності, відділенням призначається одноразова допомога, а також щомісячні страхові виплати, розмір яких залежить від ступеня втрати працездатності та середньої заробітної плати постраждалого.

Крім того, у разі смерті потерпілого відділення фінансує надання одноразової допомоги та щомісячних виплат для родин померлих та осіб, які перебували на їх утриманні.

Також потерпілі на виробництві мають право на: лікування за рахунок коштів відділення в закладі охорони здоров’я, враховуючи оперативні втручання; забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення упродовж усього періоду до відновлення працездатності; подальшу медичну реабілітацію; санаторно-курортне лікування; медичний і постійний сторонній догляд тощо.

На ці види послуг відділенням профінансовано у 2019 році 1млн.679 тис.грн., та за два місяці 2020 року – 95,8тис.грн.

Залишити відповідь