Страйкбол – це гра друзів 📷📹

Опубліковано в 13:22 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    949

Хто б міг подумати, що в Пологах вже кілька років поспіль збираються охочі пограти в стратегічну гру під назвою страйкбол.

Для тих, хто плутає страйкбол з пейнтболом, відразу хочемо сказати, відмінного багато: зброя, набої (не фарба, а пластикові кульки) “та й відчуття зовсім не ті, адже в страйкболі ще розраховують на чесність гравця, адже за правилами гри, поціленому потрібно одразу ж сказати про це…” – говорить Руслан Філоненко – гравець з багаторічним стажем та засновник колективної гри в страйкбол у місті.

Разом з дружиною, друзями, знайомими та просто охочими пограти, вони частенько виїжджають за місто у пошуках гострих відчуттів, загартування та тренування – заради гри в страйкбол.

Ця гра зближує людей, змушуючи їх навіть дихати в унісон. Це певне навантаження на всі групи м’язів людини. Під час гри тренується зір, слух, швидкість реакції. Страйкбол – це справжня розрядка для бажаючих скинути напругу та чудова альтернатива для людей, які ведуть сидячий спосіб життя. Під час гри розігруються певні сценарії, виконуються певні правила, дотримуються поставлені стратегічні завдання.

Тут слід пам’ятати про правила, яких мають дотримуються всі без виключення:

1. Вік гравців не може бути меншим за 18 років. Та якщо є велике бажання, можна спробувати з 16 років (за наявності письмової згоди батьків).
2. Гравець має бути захищений спеціальним одягом, обладнанням та окулярами, які можна взяти в оренду у організаторів, втім які привод (ігрову зброю).
3. І, мабуть, найголовніше – потрібно бути спраглим до пригод та відкритим до спілкування з однодумцями.

Адже, за словами Руслана Філоненка, рух – це джерело життя, а страйкбольний рух – це виховання себе самого. Поповнити ряди страйкболістів або просто спробувати для себе новий вид розваги можна вже сьогодні – самому чи зі своєю дружньою компанією.

Може варто спробувати?

Приєднуйтесь у вайбер-спільноту ТУТ

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

066-503-53-12 Руслан

099-371-22-62 Світлана

 

Залишити відповідь