Страшні роки нацистської окупації 1941-1943 пережили мешканці Пологівського району

Опубліковано в 13:17 Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея    316

Сьогодні, коли в країні оголошено воєнний стан, коли на Сході країни точаться запеклі бої за Україну, особливо болюче згадуються сторінки історії.

Страшні роки нацистської окупації 1941-1943 пережили мешканці Пологівського району.

Під час окупації у 1941 та 1942 роках проти мирного населення проводилась політика залякування та терору. На окраїні міста Пологи є братська могила, де поховано більше 700 пологівців, серед яких 165 дітей.

Кожного року студенти Пологівського професійного ліцею здійснюють заходи із благоустрою місця поховання.

З метою вшанування пам’яті загиблих, за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з ліцеєм, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районною організацією ради ветеранів України, райвійськоматом та центром допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації було проведено мітинг пам’яті та покладання квітів.

На заході виступили заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, учасники АТО Лісогурський Євген та Калина Віталій, майстер виробничого навчання з ліцею Алла Жемчужнікова та учні ліцею. Було запалено свічки пам’яті українцям, які загинули під час голодоморів в країні та Другої Світової війни.

Пологівська РДА щиро дякує учнівському та педагогічному колективам професійного ліцею за збереження історичної пам’яті та шанування загиблих.

Залишити відповідь