Субсидіанти Пологівщини невдовзі отримають свої зекономлені кошти

Опубліковано в 16:45 Важливі, Новини, У районі    379

Не так давно розпочався новий опалювальний сезон 2017-2018 років, але наболіла тема стосовно отримання зекономлених коштів субсидіантів за минулий період, є актуальною і досі.

Ті пологівці, які отримують субсидію, написавши заяву з 1 липня по 1 вересня поточного року в управлінні соціального захисту та надавши установі документи про відкритий рахунок в банківській установі (за бажанням виплати можуть здійснюватися через поштові відділення), мають змогу отримати зекономлені кошти.

Державний проект монетизації передбачає грошову виплату тим родинам, які вели ефективне домогосподарство, в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії (в разі, якщо цей ресурс використовується для опалення), або 100 кубів газу.

Проте, не дивлячись на обіцянку Прем’єр Міністра  Володимира Гройсмана, що вже до вересня родини, які зекономили гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації, у Пологівському районі виплати так і не були розпочаті.

Задовольняючи прохання стурбованих пологівців, ми дізналися в управлінні соціального захисту населення, що виплату зекономлених коштів в районі буде розпочато з листопада місяця 2017 року.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь