Сумна статистика: на підприємствах Пологівщини – 12 нещасних випадків

Опубліковано в 12:34 Важливі, Новини, У районі    403

Протягом 10 місяців поточного року на підприємствах Пологівського району сталося 12 нещасних випадків, в тому числі 1 груповий з двома потерпілими. Загальна кількість травмованих на виробництві в порівнянні з попереднім роком зросла з 10 до 13 працівників. Збільшилась і кількість травмованих з тяжкими наслідками з 4 до 5 осіб. До встановлення стійкої втрати професійної працездатності працівників призвели нещасні випадки, що сталися в ТДВ “ПХЗ Коагулянт”, ПП “Пологівський Агробудсервіс”,  ТОВ “Дніпрокераміка” та ПрАТ  “Пологівський ОЕЗ”. 

Пологівське відділення Фонду соціального страхування нагадує, що кожен працюючий за трудовим договором є застрахованою  особою  в Фонді та  в разі  настання  нещасного випадку, який визнано страховим  має  право на певні види страхових виплат в залежності від наслідків травмування.

З метою профілактики виробничого травматизму  відділення Фонду проводить різні заходи, в тому числі, після дворічної перерви відновлено проведення на підприємствах перевірок стану охорони праці.

Згідно  законодавства, страхові експерти з охорони праці Фонду мають  право  безперешкодно в будь який час відвідувати підприємства для перевірки умов і безпеки  праці. Це право використовується тільки в разі настання нещасного випадку, а про проведення планової перевірки  роботодавець завжди попереджається заздалегідь і дата її проведення узгоджується.

Слід зауважити, що виплати проводяться незалежно від того продовжує працювати потерпілий чи ні, а в разі безстрокового їх призначення проводяться протягом всього життя, навіть після  виходу потерпілого на пенсію.  Зрозуміло, що жодне підприємство, приховавши випадок, не  забезпечить потерпілому такого соціального захисту.  

За детальною інформацією звертайтесь у Пологівське відділення Фонду соціального страхування України:

Адреса: м.Пологи, по пров. В. Жуковського, 10.

Телефони: 2-31-89  і  2-38-60

Фахівці відділення на безоплатній  основі при особистому прийомі постійно надають консультації з питань  соціального страхування, охорони  праці, розслідування нещасних випадків  на виробництві та  питань  соціального  захисту потерпілих на виробництві.

Інформує: Страховий експерт з охорони праці Пологівського відділення Фонду соціального страхування В.Горобець

Залишити відповідь