СУМНА СТАТИСТИКА: У Пологівському районі щомісяця +1 сирота

Опубліковано в 15:49 Важливі, Новини, У районі    350

В Україні наразі однією з найбільших соціальних проблем є проблема сирітства. Окрему групу дітей – сиріт становлять діти, від яких відмовились матері ще в пологових будинках. Найчастіше це мами, які перебувають в складних життєвих обставинах та не можуть їх самостійно вирішити.

Так, лише в Пологівському районі за перші півроку від дітей відмовились 6 матерів – це 1 сирота щомісяця.

З метою попередження виникнення соціального сирітства Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться соціальна робота з матерями, які виявили намір відмовитись від своєї дитини. Фахівці Центру переконують кожну маму змінити свої наміри і забрати свою дитину, пропонують надати посильну допомогу у пошуку житла, оформити матеріальну допомогу, забезпечити одягом, тощо. 

Така соціальна робота з кожною матір’ю проводиться як до фактичного залишення нею своєї дитини у пологовому будинку, так і після.

Звертаємось до всіх жінок, які планують відмовитись від своєї дитини: «Якщо ти в складних життєвих обставинах, немає нікого, хто міг підтримати тебе щодо народження дитини – звертайся до Пологівського РЦСССДМ – м. Пологи, вул. Державна, 75, будинок побуту 2 поверх».

Залишити відповідь