Свято для людей «мудрого віку» від Дніпрокераміки 📷

Опубліковано в 17:14 Новини, У Пологах, Фото-галерея    885

На честь чергової річниці заснування ТОВ «Дніпрокераміка» вітала своїх першопроходців – працівників, чиїми зусиллями компанія починала свій шлях, тих хто зараз вже на заслуженому відпочинку.

В затишному залі РЦ «Юність» для людей «мудрого віку» профспілка компанії організувала справжнє свято – без зайвого пафосу, але з щирими і щедрими вітаннями. Концертна програма, смачні моменти від кухарів закладу, конкурси та родзинка вечора – фільм-архів були гідно оцінені гостями.

Ми разом стільки пережили… чого тільки зарплата унітазами вартувала! – згадували пенсіонери, – звичайно, нам є що згадати і про що поговорити. І сьогодні тому чудова нагода. Для них двері підприємства завжди відкриті, адже за словами Андрія Чеберка, керівника і натхненника компанії, – успіхи заводу – це, в тому числі, заслуга тих, хто стояв у його витоків.

В «Дніпрокераміці» про пенсіонерів згадують не тільки в свято. Адже, не дивлячись на прощання з заводом, вони все одно залишаються в профспілці компанії, тож мають усі права, як і діючи працівники на допомогу з фонду профспілки.

Залишити відповідь