Свято для людей, які створюють свято (+ ФОТО)

Опубліковано в 10:23 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    395

8 листопада в залі засідань Пологівської районної ради, щоб відзначити День працівників культури та майстрів народного мистецтва, зібралася усі мистецька родина району, а це близько 170 осіб, які працюють у 39-ти закладах та установах культури Пологівського району: районному будинку культури, міському  центрі  культури та дозвілля «Гірник» та 13–ти сільських клубних закладах; районній дитячій школі мистецтв; районному організаційно-методичному центрі; централізованій бухгалтерії відділу культури і туризму; районному краєзнавчому музеї; центральній районній бібліотеці, міській бібліотеці та 18 сільських  бібліотечних закладах.

Саме ці люди  творять свята, дарують людям радість, гарний настрій, таланти та тепло своїх сердець.

На початку свята від райкому профспілки працівників культури, від керівників району та міста кожному в залі з повагою було подаровано квіти.

Працівників культури привітали голова райдержаміністрації А. Крупський, радник голови районної ради М. Малиш, міський голова Ю. Коноваленко і нагородили відзнаками працівників культури та аматорів сцени за творчі досягнення.

Ведучими свята були методист Пологівського РОМЦ Єгор Курносов та директор Костянтинівського СК Катерина Тріщук. Катерина також привітала колег піснею «А я бажаю вам добра!».

Гучними оплесками привітали культпрацівників, які цьогоріч влились до дружної родини культармійців: Яну Дорошенко та Армена Гаспаряна – керівників хореографічних колективів Пологівського РБК, Юлію Прокуду та Любов Позднякову, бухгалтера і економіста централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму, Тетяна Касян і Людмилу Шушакову – бухгалтерів  центру культури і дозвілля «Гірник», Марину Довгаленко – організатора культурно-дозвіллєвої діяльності центру культури і дозвілля  «Гірник».

Вокальний колектив «Калинонька» ЦКД «Гірник»  заспівав жваву пісню «Ой, дубе, ти,  дубе», Яна Дорошенко презентувала танець  «Ой, у вишневому саду…», учасники художньої самодіяльності Воскресенського СБК  Лідія Миронова та Олександр Корнієнко подарували присутнім пісню «А липи цвітуть».

Виконанням хореографічною  композиції  «Смерека» учні Пологівської ДШМ привітали винуватців свята.

Дует  народного аматорського інструментального ансамблю «Тріумфал» Пологівської ДШМ у складі Дмитра Апаріна і Катерини Храмцової виконали музичну композицію на тему української народної пісні «Розпрягайте хлопці коней».

Запальний танець «Черевички» дарували присутнім учасники танцювального колективу «Натхнення» Пологівського СК.

Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація» Пологівської ДШМ виконали драйвову хореографічну композицію «Мадагаскар».

Зі словами вітань до працівників культури та майстрів народного мистецтва звернулися начальник відділ культури і туризму Пологівської райдержадміністрації Марина Діденко, голова райкому профспілки працівників культури Ірина Садова.

Дарувати свято людям-це для кожного культпрацівника щастя! Працівники культури  завжди на виду…У теперішні, тяжкі для нашої країни, часи працівники творчої галузі мають своєчасно реагувати на будь-які події та  здійснювати свою культурно-просвітницьку місію, радіти з країною і сумувати з країною.

К.Паустовський казав: «Серце, уява, розум – середовище, в якому народжується Культура».  Все правильно, бо всі працівники культури мають велике і палке серце, багату уяву та гострий розум. А ще безліч ідей щоб творити  …

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Зі святом!

Хай доля ваша буде світла і ласкава.

Хай щастя буде справжнім і рясним.

Земля щоб гарні квіти дарувала,

А небо було мирним і ясним!

 За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь