СВЯТО «ПРОЩАННЯ З БУКВАРЕМ» у Пологівській гімназії “Основа”

Опубліковано в 19:39 Новини, У Пологах, У районі    366

22 травня в Пологівській гімназії «Основа» відбулося свято для учнів 1-Б класу «Прощання з першим класом».  Свято організували вчителі цього класу, а саме: Бельбас Людмила Миколаївна та Шевченко Олена Володимирівна. Присутні були батьки, учні інших класів, бабусі та дідусі, сестрички.

У прикрашеній класній кімнаті учні 1-Б класу прощалися з першою і найулюбленішою книжкою – Букварем, який їх навчив читати і писати, допоміг пізнати багато цікавого. Першачки з нетерпінням чекали цього свята. Кожна дитина з радістю та гордістю говорила про значення рідної мови, бажання добре вчитися. А як чудово малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! В очах дітей світилася радість, захоплення, а в очах батьків виднілися сльози. Адже зовсім нещодавно дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварика, прочитали своє перше слово. Привітали таночком дітей учні 4-А класу.

Свято «Прощання з першим класом – прощання з Букварем» закінчилося, але шлях до знань тільки розпочинається. Хай шлях ваш буде легким та радісним з такими чудовими вчителями, як Людмила Миколаївна та Олена Володимирівна, які стали для дітей і другом і мудрими наставниками.

Від імені всіх батьків учнів 1-Б класу висловлюється безмежна вдячність за працю, за ваші старання, за настанови та за науку, за те, що ви є. Наснаги вам і терпіння!

Батьківський комітет 1-Б класу

Залишити відповідь