Свято зі сльозами на очах у Костянтинівці (ФОТО)

Опубліковано в 16:44 Новини, У районі, Фото-галерея    466

8 травня святковим концертом «Ми нащадки Пам’яті святої!» жителі Агрокомівського краю відзначили День пам’яті, примирення і Перемоги нашого народу у Другій світовій війні над нацизмом.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до братської могили та меморіалу загиблим воїнам присутні вшанували пам’ять солдатів, які захищали наш рідний край, і пам’ять земляків, яким не судилося повернутися з війни. Право покласти квіти було надане учням КУ «Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ст.» О. Сочован та Б. Жирику.

З теплими вітальними словами звернулися до земляків директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандуров В.В. та сільський голова Дмитренко Н.М. і побажали всього найкращого, насамперед, миру нам усім!

Вітали земляків солістки Костянтинівського клубу Я. Сиротюк, І. Даценко, У. Кісіль, О. Сочован, К. Тріщук, Л. Плетінь, учасниці вокальної групи «Криниченька» та дитячої вокальної групи «Мрія».

Вірші про незабуті дні війни читали Т. Даценко та Н. Нехорошева. Слова закарбувалися в пам’яті усіх присутніх багряними рядками, які не дадуть забути про славний подвиг нашого народу.

Привітали глядачів і діти – учні КУ «Костянтинівська ЗОШ І–ІІІ ст.» Як завжди, виступ учнів був зворушливим! Не одну сльозу витерли глядачі, коли з вуст дітей лунали незабутні і священні слова: «Ніхто не забутий!» Увесь зал аплодував маленьким, але дуже талановитим артистам!

Від імені усіх земляків висловлюється вдячність дирекції школи, педагогічному колективу та учням за зворушливий виступ і бажаємо успіхів у праці та навчанні, щастя і, найголовніше, миру! Хай здійсняться всі ваші мрії!

На свято завітали гості – вокальна група «Тельма» із с. Дорожнянка Гуляйпільського району (кер. Я. Сиротюк)

У травні ми відзначаємо ще одне світле і дороге кожній людині свято – День матері. Найріднішим нашим мамам учасники концерту присвятили пісні, а Л. Борт подарувала всім глядачам вірш «Вклоніться, діти, матерям!»

Привітала також земляків голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Гончар Н.В. і побажала світлого, мирного майбутнього.

У фіналі концерту звучала символічна пісня «Перемога» у виконанні К. Тріщук та Я. Сиротюк.

Закінчилося свято. У залі пахло тюльпанами і бузком. Цей аромат ще раз нагадав усім, що свято Перемоги пахне весною, а значить, – все буде у нас добре!

9 травня на території Костянтинівської сільської ради, за участю учнів школи, були проведені мітинги Пам’яті.

За ініціативи директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурова В.В у с. Решетилівському була розгорнута солдатська польова кухня зі смачною кашею та ще й «бойовими» 100 грамами.

На спортмайданчику КУ «Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ст.» між командами «АГРО КОМ 1990» (с. Костянтинівка) та «Україна» (с. Пологи) провели змагання з міні-футболу за «Кубок Перемоги», організовані інструктором зі спорту С.В. Ложкіним (с. Костянтинівка).

Це свято завжди зі сльозами на очах. Воно об’єднало різні покоління: покоління тих, хто пройшов і бачив всі жахи війни, втративши найрідніших; покоління тих, хто зараз будує свою майбутню долю, а поруч іде війна, і покоління найменших – дітей, які дивляться на своїх прадідусів і прабабусь і не розуміють, чому ті у свято плачуть?

Хай же наші діти ніколи не пізнають сліз! Хай кожного року приходить до нас тепла, щедра і мирна весна!

Дорогі земляки і жителі Пологівської землі! Зі святом Перемоги! Щастя, здоров’я і добробуту Вам! І миру, миру нашій Україні! Буде жити в мирі Україна – будем жити у щасті і ми!

Низький уклін усім, хто боронив і продовжує боронити сьогодні наші, хоч і тривожні, але мирні сни!

Катерина Тріщук, завідуюча Костянтинівським  сільським клубом

 

 

Залишити відповідь