Тема дня серед пологівців: сюжет про маніяка

Опубліковано в 14:27 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Новини, У районі    1 441

Вчора, 18 серпня о 20:20 на телеканалі ICTV відбувся ефір телевізійної передачі «Більше ніж правда», із сюжетом про пологівського маніяка Сергія Ткача. Темою випуску було журналістське розслідування обставин, які призвели до незаконного ув`язнення людей, за злочини, які вони не скоювали.

Дивним фактом лишається те, що після засудження самого Сергія Ткача, який визнав свою провину, люди, що були притягнені до відповідальності за злочини маніяка,  продовжували відбувати тюремні строки. Одну людину було розстріляно, ще один чоловік повісився у своїй камері.

Сьогодні, вся Пологівщина просто гуде на дану тему з великим обуренням: у громадському транспорті, на зупинках, в магазинах, на роботі та вдома… кожен чує одне й теж. Виникають і кошнфліктні ситуації з колишніми правоохоронцями, що були причетні до незаконно засуджених пологівців.

Тема навколо діяльності пологівського маніяка знову набула розголосу всеукраїнського масштабу після відомостей щодо його одруження на 27-річній мешканці Ярославської області Російської Федерації.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь