Тетяна Одинець: “Захворюваність на Пологівщині є, проте ситуація під контролем”

Опубліковано в 11:21 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    213

Надворі потеплішало, а отже настав сприятливий період для розмноження хвороботворних бактерій. Пологівці вже починають шмаркати носами, скаржитися на біль у горлі, підвищення температури та погіршення загального самопочуття.

“Епідеміологічний сезон у лікарів проходить з вересня по травень а точніше з 40 по 20 тиждень. Саме в цей період працівники епідвідділу щотижнево збирають інформацію про захворюваність в районі. Хочу сказати, що цей сезон пологівці пережили відносно спокійно – без оголошення карантинів. Була ситуація, коли за показниками захворюваності ми впритул підійшли до епідеміологічного порогу, проте не перевищили його.

Це дуже тішить, бо з огляду на теплу зиму, шансів підхопити будь-яку недугу було вдосталь” – повідомляє завідуюча відділом Тетяна Одинець.

“Зараз епідеміологічна ситуація на Пологівщині така: Захворюваність є, і це, так би мовити, нормально, бо зараз часто відбуваються температурні перепади, підвищена вологість повітря є сприятливою для розмноження збудників різних інфекційних захворювань.

Згідно офіційної статистики, за минулий тиждень на ГРВІ захворіло 134 жителя Пологівщини. З них 110 – діти. Та я наголошую – це лише зафіксовані випадки, але є люди, які не зверталися за медичною допомогою, тим самим до статистики не потрапили.

Часто люди самі створюють для захворювання сприятливі умови розвитку. Самолікування, неправильне лікування, недостатньо ефективне, або некоректно підібране дозування лікарського препарату призводить до того, що хвороба довгий час не відступає. В цьому винні самі пацієнти. Своєчасне діагностування хвороби та призначення правильного лікування завжди дає позитивні результати” – попереджує Тетяна Сергіївна.

Не ігноруйте своє здоров’я не давайте хворобі шансів!

Оля Белименко

Залишити відповідь