Тіньових землекористувачів виявили – місцеві бюджети зросли. На скільки збільшився пологівський?

Опубліковано в 11:37 Важливі, Новини, У регіоні    360

З початку року доходи від оподаткування земельних ділянок поповнили місцеві бюджети Запорізької області на 1 мільярд 50 мільйонів гривень. Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, порівняно з минулим роком скарбниці громад отримали на 38,5 мільйона або на 4 % більше.

Найбільші суми плати за землю надійшли від запорізьких підприємств – 834 мільйони, що на 37,3 мільйона перевищило рівень сплати за 11 місяців 2018 року. Підприємці і населення регіону спрямували до бюджетів 216 мільйонів, зростання до минулорічного показника склало 1,2 мільйона.

У територіальному розрізі: орендатори та власники земель у м. Запоріжжя сплатили 362,6 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 133 мільйони, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 100 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – більше 91 мільйона, Якимівського та Приазовського районів – 70,4 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – майже 70 мільйонів.

Упродовж року податківці разом з представниками інших органів влади проводили звірки обліку землекористувачів. Унаслідок цього до оподаткування було залучено 51 суб’єкта господарювання, які користувалися 358,3 га земельних ділянок. Завдяки цьому додаткові нарахування земельного податку та орендної плати склали 5,6 мільйона гривень на рік.

Крім цього, виявлено 20 осіб, які не мали правовстановлюючих документів на землю загальною площею 308,3 га (річна сума нарахувань – майже 500 тисяч гривень).

Залишити відповідь