Транспортне сполучення між містами Пологи та Гуляйполе не налагоджене й досі

Опубліковано в 15:08 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    869

Нещодавній снігопад додав роботи комунальним службам та мешканцям району. Станом на даний, час центральні дороги та вулиці місця розчищені, й доступні для пішоходів і водіїв.

Проте, ситуація з районними та міжрайонними шляхами сполучення залишається критичною. Люди, що їдуть на роботу до міста з таких сел, як: Григорівка, Семенівка, Басань, Тарасівка, Новоселівка та Костянтинівка, мають дуже великі труднощі, бо більшість маршрутних таксі та автобусів, навіть міжміського сполучення – в рейс не вийшли.

Важкодоступним для пологівців наразі залишається проїзд до міста Гуляйполе. Як нам повідомили на міському автовокзалі, сьогодні до Гуляйполя рейсів не було.

По мірі розчищення від переметів траси Пологи – Гуляйполе, транспортне сполучення між двома містами має бути відновлене протягом 1-2 днів.

Зазвичай, замітає дорогу поблизу села Дорожнянка та між залізничним переїздом і селом Пологи, тож, через перемети, шлях з Поліг до Гуляйполя іноді буває закритим до 6 днів.

Світлина з сайту http://gylyajpole.city/

Але існує ще одна проблема, пов`язана із поганим транспортним сполученням внаслідок снігопаду: майбутні гуляйпільські матусі, які планують народжувати у Пологах, переймаються тим, що швидка просто не встигне вчасно доправити їх до пологового відділення. Взимку минулого року вже був випадок пологів, який стався у кареті швидкої по дорозі до міста Пологи, але тоді, завдяки професійним діям фельдшерів та задовільній ситуації на дорозі,  все закінчилося добре.

Тож, майбутнім матусям потрібно заздалегідь подбати про своє завчасне прибуття до пологового відділення, а пологівцям порадимо лише чекати, і сподіватися на те, що транспортне сполучення між двома містами невдовзі стане доступним для всіх водіїв.

Залишити відповідь