ТРИ МІСТА В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИЗНАНО «КАРАНТИННИМИ»: що це означає?

Опубліковано в 12:37 Важливі, Новини, У регіоні    5 449

На останньому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області вирішено, що три міста  – Запоріжжя, Мелітополь та Бердянськ, у яких зафіксовано випадки захворювання на коронавірус, визнано територією карантинної зони.

Саме тому на в’їздах-виїздах у ці населені пункти розташувались контрольно-пропускні пункти. Загалом їх 14. У місті Запоріжжі – сім карантинних контрольно-пропускних пунктів, у Мелітополі чотири та у Бердянську три.

В’їзд та виїзд дозволено: вантажним автомобілям, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо; транзитним транспортним засобам (без права зупинки та стоянки); транспортним засобам підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів; транспортним засобам фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано на території карантинних зон та які повертаються до місць постійного проживання; транспортним засобам фізичних осіб, які працюють на об’єктах життєзабезпечення населених пунктів карантинної зони та проживають поза її межами.

Крім цього, у Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську діють обмеження щодо проїзду у громадському транспорті. Зокрема, проїзд здійснюється за спеціальними пропусками, які видають підприємства та установи. Це стосується тих організацій, яким дозволено працювати в умовах карантину (галузі охорони здоров’я, продовольчого забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язку та комунікації, що надають фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, працівники об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл).

Більш детально про карантинні заходи, видачу «проїзних», графік роботи окремих установ дивіться на сайтах міських рад Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська.

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні запроваджено нові норми обмежувальних заходів, що викликало в українців безліч запитань. Що можна, що заборонено – за посиланням. Відповіді на найпоширеніші питання тут.

Залишити відповідь