«Ціна держави»: онлайн-сервіс підкаже скільки ви віддасте державі грошей цього року

Опубліковано в 14:01 В Україні, Новини, Цікаво та корисно    306

Не те, щоб ми розвіяли черговий міф, проте, для багатьох українців є секретом, що громадяни України сплачують державі 50% своїх доходів у вигляді податків.

Наші гроші йдуть на оплату державних послуг. У середньому працюючий українець цього року віддасть державі 63 000 грн.

За «безоплатну» освіту українець заплатить 6811 грн. За «безоплатну» медицину – 3679 грн. Майже половина податків піде на утримання пенсіонерів – 27 647 грн. Субсидії так само оплачують з грошей платників податків.

Нещодавно з`явився корисний онлайн-сервіс, який має назву «Рахунок від держави», за допомогою якого можна перевірити, скільки ви віддасте державі грошей цього року, і у скільки вам обходяться державні послуги: http://cost.ua.

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 р. N 2246-VIII розмір мінімальної зарплатні становить 3723 грн. (22,41 грн. на годину). 

Отже, ми скористалися сервісом, і виявили, що при зарплатні у 3723 грн. на місяць, один українець сплатить державі податків у розмірах, які зазначені на світлині нижче:

Варто пам’ятати, що не існує державних грошей – на 73% бюджет України наповнюють дрібними внесками прості українці.

Половину своїх доходів ми віддаємо державі. Безоплатних державних послуг не існує – за все ми заплатили своїми податками.

Залишити відповідь