Цивільний шлюб: Ви «за» чи «проти»?

Опубліковано в 14:53 Актуально, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    334

7 листопада фахівцями і волонтерами Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на вказану тему проведене соціальне опитування жителів міста.

У соціальному опитуванні взяли участь 210 пересічних громадян: 125 чоловіків та 85 жінок.

Чоловікам та жінкам міста було поставлене запитання: «Цивільний шлюб: Ви «за» чи «проти»?».

За результатами опитування:

Зі 125 чоловіків відповіли:

99 – за;
20 – проти;
6 – мені все одно

Таким чином, на жаль аж 79,2% чоловіків є прихильниками «вільних» стосунків та схильних не брати на себе відповідальність за відносини, результат відносин, лише 16% – є відповідальними людьми, і 4,8% взагалі легковажно ставляться до свого життя. Проаналізувавши таку статистику хочеться запитати: «Де ви – мужні, відповідальні, серйозні чоловіки, які не бояться відповідальності і здатні приймати важливі рішення щодо власного і чийогось життя?».

З 85 жінок відповіли:

45 – за;
40 – проти.

Думки прекрасної половини людства коливаються – трішки більше половини «За» цивільний шлюб, а інша половина – «Проти». І це зрозуміло, бо жінка хоче бути захищеною у стосунках – перебувати в офіційному шлюбі, бути законною дружиною, а інакше вона вважається незаконною і не дружиною, а співмешканкою.

Один з опитуваних чоловіків сказав таку думку: «Інститут сім’ї – це найбільша важлива річ, яка має бути цінністю для кожної серйозної людини».

Інформує: Пологівська райдержадміністрація

Залишити відповідь