Турнір із самбо на кубок СК “Прайд”: драйвово, спортивно, дружньо! 📷📹

Опубліковано в 11:03 Відео-галаеря, Новини, У районі, Фото-галерея    573

13 липня вихованці спортивного клубу самбо “Прайд” зібралися на стадіоні Україна в с. Пологи, де пройшов турнір з пляжного самбо на кубок спортивного клубу.

Діти змагалися в різних вікових категоріях. На піску, який було заздалегідь підготовлено для спортивних змагань, боролися не лише хлопці, але й дівчата.

Переможців було багато. Всі діти отримали Почесні грамоти, медалі за відповідно зайняті місця.

В кінці змагань діти боролися “стіною на стіну”.

Такі змагання розвивають у дітей силу командного духу та співпереживання за кожного учасника групи.

За словами тренера Володимира Донця, деякі вихованці завдяки постійним, кропітким заняттям показали вищі результати, аніж мали протягом року, деякі взагалі приємно здивували наставника. “Всі були молоці” – захоплено висловлюється Володимир. Особливо потішили публіку найменші учасники змагань.

Після нагородження, всі діти отримали прохолодне морозиво.

Батьки брали активну участь у підготовці та проведенні спортивного турніру, і навіть самі змагались у спортивній боротьбі – перетягування канату. Звичайно, як завжди перемогла дружба. За ініціативи батьків, всіх бажаючих вже чекав шедевр польової кухні – ароматний плов.

Турнір, за словами тренера, має показати дітям, що кожен з них – майбутній спортсмен, світле майбутнє нашої країни. А проведення такого заходу сприяє розвитку спорту на селі.

Залишити відповідь