Творче бачення маленьких та юних пологівців щодо протидії насильству оцінять в області (ФОТО)

Опубліковано в 20:53 Новини, У районі, Фото-галерея    1 060

Сьогодні, 14 листопада, у приміщенні Пологівської РДА, Управлінням соціального захисту населення була організована виставка малюнків та фоторобіт на тему з протидії насильству, виконані дітьми від 4 до 18 років.

На тематичну виставку завітали й працівники райдержадміністрації та оцінили творчий підхід, креатив, глибоке мислення кожного виконавця представлених робіт. 

Якщо порівнювати представлені роботи з минулорічними, то одразу видно, що у дітей змінюється світогляд, вони вже мають зовсім інше бачення, та використовують нову форму подачі робіт на задану тематику. З кожним роком, все глибше й глибше, кожен конкурсант переймається такою важливою у сучасному світі темою, як протидія насильству. – зазначила заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень. 

Усього було представлено 88 робіт, із них – 84 малюнки та 4 фотороботи. Участь брали чотири вікові категорії у 6 номінаціях:

  • діти віком від 4 до 6 років – номінація “Кращий малюнок на тему: “Безпека навколо мене” (37 учасників)
  • діти від 7 до 10 років – номінація “Кращий малюнок на тему: “Світ без насильства” (21 учасник)
  • діти від 11 до 15 років – номінація “Кращий малюнок на тему: “Зупинимо насильство разом”  – (24 конкурсанти) та у номінації “Краща фоторобота на тему: “Подорожуй безпечно” (3 учасника)
  • діти віком від 16 до 18 років (включно) – номінація “Кращий малюнок на тему: “Ці руки не скривдять” (2 конкурсанти) та в номінації “Краща фоторобота на тему: “Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини” (1 учасник).

Загалом, у конкурсі приймали участь учні 9 шкіл району, вихованці 4 садочків, Пологівського БДЮТ, та Пологівської ДШМ.

Усі ці роботи будуть направлені до Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги, де і відбудеться конкурс, який триватиме з 20 листопада по 10 грудня, проходитиме у 3 етапи: 

  • з 15 по 20 листопада – надання творчих робіт для участі у конкурсі
  • з 20 по 25 листопада будуть визначені кращі роботи учасників у кожній віковій категорії та номінації
  • з 20 по 25 грудня – виставка кращих робіт конкурсу та урочисте нагородження переможців

Метою такого конкурсу є – залучення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яким проявам гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію.

Такі конкурси привертають увагу суспільства до прав дитини, виховують толерантну ненасильницьку поведінку у дітей дошкільного та шкільного віку, розвивають творчий потенціал дітей, та виявляють і підтримують талановитих дітей.

Залишити відповідь