У Більмацькому районі – найвищий прапор регіону

Опубліковано в 17:20 Новини, У регіоні    235

До Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України на найвищій точці Запорізької області, на телетрансляційній станції у с. Комиш-Зоря Більмацького району замайорів великий синьо-жовтий прапор.

Національний стяг вперше підняли там у 2010 році. Після початку російської агресії проти України церемонія набула особливого значення. Адже у ясну погоду цей прапор свободи можуть бачити навіть жителі тимчасово окупованих територій.

Вшанувати головний державний символ України прийшли представники обласної та районної влади, громадськості, військовослужбовці, ветерани АТО, школярі. Щирі вітання  від керівника області Костянтина Бриля передав заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

– Всю велич свята ми особливо відчуваємо зараз, коли, відстоюємо свободу та незалежність України у боротьбі з російсько-терористичними агресорами.  Саме тепер ми усвідомлюємо справжню цінність свободи. Наша особлива подяка українським воїнам на передовій, демобілізованим бійцям української армії, нашим волонтерам, всім тим, хто щодня, щохвилини наближає перемогу. У цей нелегкий час ми усі прагнемо, щоб у нашому домі знову запанували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир, – наголосив посадовець.

Відзнаками Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» відзначено волонтерів Олександра Лісовського, Віктора Зуба та Василя Скрибця. Вони відправили на фронт десятки тон продовольчих товарів, води, амуніції, інструменту, медикаментів, відремонтували багато тягачів, БТРів, військових автомобілів.

Також Олександр Бабанін відвідав військовослужбовців 27-ої окремої реактивної артилерійської бригади та 40-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України.

За зразкове виконання бойових завдань у зоні проведення Антитерористичної операції Грамотами облдержадміністрації нагороджено командира реактивної батареї, капітана Максима Мороза, командира бойової машини, сержанта Віталія Висоцького, старшого навідника, молодшого сержанта Романа Гаджиєва, командира відділення протитанкового дивізіону, молодшого сержанта Сергія Салабая та солдата Дениса Мар’єнка.

Від колективу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації передано подарунки військовим – набори ключів, ножиці по металу, канцтовари.

По завершенню урочистостей Олександр Бабанін разом із головою райдержадміністрації Артемом Поповим та директором Запорізької філії концерну РРТ Євгеном Левіним ознайомились із роботою Комиш-Зорянського ретранслятору, обговорили засоби поліпшення прийому сигналу національних та місцевих телеканалів у східних районах області.

Довідково: Комиш-Зорянську телевежу було збудовано у 1973 році, її висота становить 248 метрів. Башта здійснює трансляцію шести українських телевізійних каналів у ефірному мовленні та 32 – у цифровому.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь