У Більмацькому районі побувала обласна влада. На що поскаржились мешканці?

Опубліковано в 20:22 Новини, У регіоні    304

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін здійснив робочу поїздку на територію Комиш-Зорянської ОТГ, де разом з головою Більмацької райдержадміністрації Артемом Поповим та головою Комиш-Зорянської селищної ради Ігорем Гнатушею оглянув Комиш-Зорянський Центр надання адміністративних послуг, ознайомився з підготовкою Благовіщенської школи до нового навчального року, а також завітав до Куйбишевської птахофабрики.

Також Олександр Бабанін взяв участь у засіданні робочої групи з організації проведення в районі заходу «Врожай-2017». Під час засідання присутні обговорили питання проведення моніторингу стану використання сільськогосподарських земель (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища) суб’єктами господарювання та надання його результатів облдержадміністрації та ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області. Також учасники заходу проаналізували результати розгляду вже наданих райдержадміністрацією контролюючим органам результатів проведеного моніторингу стану використання сільськогосподарських земель у Більмацькому районі. Окремо  обговорили порушення суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства. За результатами засідання вирішено продовжити та посилити співпрацю між місцевою та обласною владою з питання проведення заходу «Врожай-2017».

Окрім цього,  у райдержадміністрації Олександр Бабанін провів особистий прийом громадян. Під час прийому розглянуто 4 звернення, питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, сприяння у вирішенні питання щодо надання земельної ділянки, роботи Більмацького райавтодору та ремонту частини покрівлі Благовіщенської загальноосвітньої школи.

Залишити відповідь