У Більмацькому районі відкрито будинок для вимушених переселенців

Опубліковано в 13:28 Новини, У регіоні    147

У Комиш-Зорі Більмацького району відкрито багатоквартирний будинок для тимчасово переміщених осіб. Участь у відкритті взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша.

Відремонтований він за грантові кошти Уряду Німеччини. А даний проект впроваджував у життя Український фонд соціальних інвестицій. Тепер у цьому багатоквартирному будинку влаштували чотири квартири – дві двокімнатні і дві однокімнатні. Тут зробили капітальний ремонт: просторі кімнати, кухні, є лоджії. Меблі для квартир придбали за кошти Комиш-Зорянської селищної ради.

Крім будинку для переселенців, грантові кошти Уряду Німеччини інвестовано у Комиш-Зорянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де замінено старі вікна на енергозберігаючі. Загальна вартість двох проектів – 4,7 мільйона гривень.

Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша подякував Уряду Німеччини, Українському фонду соціальних інвестицій, які надали кошти для ремонту будинку для тимчасово переміщених осіб.

Представники сімей Тетяна Сафонова і Ілля Пономарьов, які будуть мешкати у відремонтованому будинку, подякували всім, хто створив їм комфортні умови для проживання.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь