У Гуляйпільській ЦРЛ – нові «швидка» та апарат УЗД

Опубліковано в 10:32 Новини, У регіоні    263

Учора, 5 жовтня у Гуляйпільській ЦРЛ відбулася розширена нарада колективу у зв’язку з придбанням автомобіля швидкої медичної допомоги та приладу ультра-звукової діагностики.

На нараду було запрошено представників місцевої та районної влади. Головний лікар ЦРЛ Анатолій Трусов повідомив, що останній раз автомобіль для лікарні було придбано у далекому 2002 році, а ще наголосив, що нова «швидка» – це автомобіль класу А, який використовується для перевезення хворих, що не перебувають у стані загрози життю, тобто таких, які повинні отримати третій рівень медичної допомоги. Він слугуватиме для транспортування хворих у межах госпітального округу, а також для перевезення їх до м. Запоріжжя. Було підкреслено, що це не реанімаційний мобіль, і населення повинно це розуміти.

Анатолій Володимирович повідомив присутніх про друге не менш важливе придбання – апарат УЗД і запросив усіх бажаючих відвідати кабінет ультра-звукової діагностики, щоб на власні очі побачити новий прилад. Лікар УЗД Тетяна Коростильова розповіла про особливості нового апарату, адже він має додаткові датчики, що розширюють області дослідження. Тетяна Яківна звернула увагу на те, що відтепер у Гуляйполі можна буде пройти УЗД-обстеження не лише органів черевної порожнини, а й молочних залоз, щитовидної залози, м’яких тканин, урологічної патології у чоловіків, гінекологічних захворювань, пренатальної діагностики. А для жителів району це означає, що тепер вони матимуть можливість пройти більш широке дослідження стану свого здоров’я у Гуляйпільській ЦРЛ, заощадивши при цьому кошти на дорогу та оплату послуг УЗД у м. Пологи, м. Оріхові та м. Запоріжжі.

Праця медиків вкрай важлива для жителів району, бо саме вони надають людям найголовніше – віру і надію в завтрашній день. Тож ми впевнені в тому, що придбання нового автомобілю та апарату УЗД є запорукою того, що медична сфера у нашому районі буде розвиватися.

Інформує: gulaypole.in.ua

Залишити відповідь