У Гуляйпільському колегіумі буде реконструйовано систему опалення за кошти обласного бюджету

Опубліковано в 8:43 Новини, У регіоні    191

Перебуваючи з робочою поїздкою у Гуляйпільському районі, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін відвідав колегіум «Лідер» та ознайомився з роботою закладу, його проблемами та потребами.

На сьогодні колегіум є учасником проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», який здійснюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. У ході його реалізації проведено ремонт даху, утеплення фасаду, облаштування відмостки, замінено вхідні та аварійні двері, віконні блоки на сходах, відремонтовано центральний вхід, установлено навіс над входом та пандус.

Директор колегіуму Людмила Лопатіна повідомила, що завдяки німецьким партнерам заклад укомплектовано сучасними меблями: закуплено 180 учнівських столів та 360 стільців зі змінною висотою, 16 настінних магнітних дошок комбінованого типу для крейди та маркера, 22 столи та 44 лави для їдальні, 60 стільців для актової зали, 10 офісних столів і 16 стільців, вісім садових лав. Фітнес-залу обладнано лавами для жиму та пресу, фітнес-студією, сучасними шведськими стінками, фітболом, гантелями, скакалками, матами, вагами. Також було повністю оснащено тренінговий кабінет. Там з’явилися: ноутбук, акустична система, картридж, мультимедійний проектор, настінний моторизований екран, мобільний фліпчарт, магнітно-маркерна дошка та коркові дошки.

До посадовця ж директор Гуляйпільського колегіуму «Лідер» звернулася з проханням про включення проекту «Реконструкція внутрішньої системи опалення КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» ГМР» вартістю 2 750,636 тис. грн. до переліку об’єктів, які у 2019 році будуть фінансуватися за рахунок коштів  обласного бюджету.

У рамках робочої програми Едуард Гугнін також провів особистий прийом громадян.  До посадовця жителі району звернулися з низкою  прохань: посприяти вирішенню питань щодо ремонту водопропускної труби (містка) через р. Янчул у напрямку с. Охотниче Полтавської сільської ради; капітального ремонту м’якої покрівлі хірургічного корпусу Гуляйпільської центральної районної лікарні; придбання комп’ютерного класу для Залізничної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

По кожному зверненню посадовець надав відповідь, а також низку питань взяв на опрацювання та детальне вивчення, після чого будуть ухвалені відповідні рішення.

Крім цього, Едуард Гугнін взяв участь в урочистому заході до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера «Мир лише тоді панує, коли армія чатує».

Під час урочистостей за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності України, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України посадовець вручив грамоти  Запорізької обласної державної адміністрації військовому комісару Гуляйпільського районного військового комісаріату підполковнику Дмитру Васіліаді та голові громадської організації «Спілка ветеранів АТО», офіцеру запасу лейтенанту Валерію Домбровському.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь