У Гуляйполі підрядник присвоїв 580 тис. грн. державних коштів

Опубліковано в 9:31 Важливі, Новини, У регіоні    400

Гуляйпільським відділом Токмацької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник підрядної організації під час проведення будівельних робіт по реконструкції покрівлі культурно-спортивного комплексу в Гуляйполі, відповідно до договору про закупівлю робіт за державні кошти, заволодів державними коштами у сумі майже 580 тис. грн., які отримав від Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації для закупівлі будівельних матеріалів. Відтак, будівельні матеріали на об’єкт поставлені не були та роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією, не проведені.

У кримінальному провадженні директору підрядної організації повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи до повного та об’єктивного встановлення всіх обставин події.

Інформує: Прес-служба прокуратури Запорізької області

Залишити відповідь