У кафе-барі “САКУРА” святкували перлинове весілля

Опубліковано в 14:39 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 079

Нещодавно? в акційному розіграші від супермаркету ЯБЛУКО, якраз перед святом 8 березня, житель району виграв приз – сертифікат на романтичну вечерю для двох в кафе-барі “САКУРА”.

“Почув про акцію несподівано. Як і зазвичай просто купував продукти у супермаркеті ЯБЛУКО та зареєстрував товарний чек у продавців. Приблизно через півтора тижня мені зателефонували і сказали приємну новину – я виграв вечерю в пологівському кафе-барі САКУРА.

Я був дуже вражений і збентежений, адже днями ми разом з жінкою збиралися святкувати 30-річний ювілей подружнього життя. Тому, сертифікат на романтичну вечерю був приємним подарунком для нас.

Ми узгодили день, та дуже гарно провели час. З річницею нас вітали всі, а завдяки чудовому подарунку – романтичній вечері ми з дружиною сповна могли насолодитися компанією одне одного в такій чудовій, романтичній обстановці. Щиро дякую організаторам та працівникам супермаркету ЯБЛУКО за можливості, які ви даруєте людям. Дуже вдячний працівникам та адміністрації кафе-бару САКУРА за гостинність і щирість. А ще я дуже вдячний своїй коханій дружині за те, що вона в мене є, та щиро вітаю її з нашою річницею” – розповідає Володимир Зубенко, житель Пологівщини.

Колектив супермаркету ЯБЛУКО, кафе-бару САКУРА, від щирого серця ще раз поздоровляє родину Зубенко з перлиновим весіллям! Перли є символом бездоганних сімейних відносин, а оскільки справжні перли ніколи не тьмяніють, бажаємо подружній парі і надалі зберігати такі трепетні та щирі почуття.

Залишити відповідь