У “Добрій глині” збуваються мрії! А що ти робив на весняних канікулах?

Опубліковано в 14:08 Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    254

ХАЙ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ! – Саме таку назву має програма, запроваджена працівниками Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, яка дає можливість дітям бачити радість навколо, не зважаючи ні на що, повертає їм віру та надію…

Під час весняних канікул, після екскурсії до пологівської керамічної майстерні «Добра глина», шістнадцятирічна Інеса, яка з молодшими братиком і сестричкою майже рік перебувають у закладі, написала: «Мрії – це частина нашого життя. Без них важко уявити будні. Вони роблять наше життя яскравим… У кожної людини мрії різні. Хтось мріє про друзів, хтось про хороше майбутнє, про щастя, здоров’я, нову куплену річ… Нещодавно ми відвідали керамічну майстерню сім’ї Нагурних. Це цілісінький світ керамічних виробів. Світ, у якому є все. А найцікавіше було потрапити до великої зали, де зберігаються варіанти виробів або, іншими словами, «краплинки глиняної душі»…Мені все так сподобалося… Якби я зловила падаючу зірку, я б забажала, хоча б на хвилинку, опинитися у тій майстерні та разом зі справжніми майстрами розмалювати бодай глечика чи тарілочку…».

Наприкінці квітня, дорослі доклали зусиль для здійснення мрії дитини. Під керівництвом Лариси Нагурної зустріч дівчинки з «Доброю глиною» видалася незабутньою. Вона взяла участь у виготовленні керамічного посуду на всіх етапах цього процесу.

«Мріяти ніколи не пізно, і це чудово наповнює наше життя барвами», – висловилася дитина, яка була почута дорослими.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Залишити відповідь