У Кінських Роздорах відкрили консервний цех

Опубліковано в 15:13 Важливі, Новини, У районі    857

Сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Злагода-2015» у селі Кінські Роздори Пологівського району за фінансової та методологічної підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» налагоджено випуск консервів.

Завдяки придбаному обладнанню (автоклав, морозильна камера, півавтоматична закатувальна машина, м’ясорубка промислова, бланширователь, ванна мийна, столи обвалювальний, формувальний та обробний) селяни отримали міні-цех з переробки м’яса та риби на консервну продукцію по повному циклу.

Наразі кооператорами освоєно виготовлення консервної продукції «Качка у власному соку», «Курка у власному соку», «Тушонка свиняча», «Бички у маслі», «Бички у томатному соусі», «Каша рисова з м’ясом», «Каша перлова з м’ясом». Виробнича потужність міні-цеху – 200 півлітрових банок консервів за зміну.

З нагоди введення в експлуатацію консервного цеху відбулись урочисті збори членів СОК «Злагода-2015». Участь у заході також взяв начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко.

Всі мешканці села, які взяли участь у заході, безкоштовно отримали консервну й макаронну продукцію власного кооперативу.

М’ясо-рибна консервація стала добрим додатком до раніше налагоджених СОК «Злагода-2015», за підтримки проекту ЄС/ПРООН, виробництв паливних брикетів з рослинних залишків, макаронної продукції та круп.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь