У Магедовому відгуляли 95-річчя району (ФОТО)

Опубліковано в 20:59 Новини, У районі, Фото-галерея    468

27 квітня  для жителів с. Магедового Воскресенскої обєднаної територіальної громади проведено мистецьку акцію «Слався, рідний Пологівський край!»

Творчі колективи Воскресенського і Кінськороздорівського СБК разом з колективами і окремими виконавцями Пологівського РБК та Пологівської ДШМ подарували магедовцям святковий концерт.

На заході з привітанням виступив староста с. Кінські Роздори, с. Магедове і селища Лозового С. Зубенко.

Від імені голови райдержадміністрації А.Крупського, голови районної ради О.Покутнього начальник відділу культури і туризму М. Діденко привітала жителів села і вручила сувенірні медалі видатним жителям території.

Є.Курносов, ведучий свята озвучив історичну довідку території Магедовської сільради:

…В Магедовому  мешкають близько двохсот осіб. Переважна їх кількість – це люди поважного віку, проте вони є дружніми, й завжди підтримують один одного у важких життєвих ситуаціях.

…Селище Магедове, разом із селищем Лозове, селами Кінські Роздори та Воскресенка, з серпня 2015 року входять до складу Воскресенської об`єднаної територіальної громади.

Селище Магедове має давню історію…

1904 року на щойно збудованій ланці Придніпровської залізниці було засновано станцію Магедове. На даний час на території селища функціонують два підприємства: Магедівське хлібоприймальне підприємство та ТОВ «Оптімус плюс».

Магедівці поважають своїх односельців. Наприклад – Роботягову Ірину Андріївну – сімейну медсестру, яка є чуйною людиною і завжди прийде на допомогу своїм землякам.

Також – Щегольську Людмилу Петрівну – депутата Воскресенської сільської ради, яка завжди в курсі подій свого селища, представляє інтереси населення, та турбується про його добробут.

Реву Сергія Миколайовича – чергового на залізничній станції, до якого односельці поважного віку постійно звертаються за допомогою…

Глядачі радо вітали артистів: Д.Асланова, Г.Гуліашвілі, Н.Самойлик, В. Товстоног (вокалісти Пологівського РБК). Танцювальні композиції подарували учні хореографічного відділення Пологівської ДШМ, зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської ДШМ, солістки «Овації» Д.Ковтун, І.Козачухіна і М.Діденко.

Для мешканців села працювала виїзна торгівля.

Шановні пологівці, запрошуємо взяти участь в районні акції «Слався, рідний Пологівський край!», завітати:

5 травня, в суботу, в с. Новофедорівка о 10.00, в с. Новокарлівка о 14.00;

6 травня, в неділю, в с. Інженерному о 19.00.

Святкуємо ювілей району разом!

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь