У міськраді та пологівських садочках запроваджують дієтичне харчування

Опубліковано в 12:03 Важливі, Новини, У Пологах    289

У міськраді та садочках міста запроваджують дієтичне харчування для дітей, які його потребують

Минулого понеділка, 23 березня, у Пологівській міській раді відбулась розширена виробнича нарада міського голови з завідувачами та медичними сестрами закладів дошкільної освіти міста.

Розглядались питання додержання вимог Санітарного регламенту, що стосуються організації харчування в дитячих садках. (Санітарний регламент для дошкільних начальних закладів – документ, який визначає санітарно-епідеміологічні вимоги, виконання яких дозволяє створити нешкідливі умови розвитку, виховання, навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей).

Міський голова Юрій Коноваленко зауважив, що засновник та керівники дошкільних навчальних закладів є відповідальними за організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах і мають зобов’язання перед батьками дітей про те, що будь-яка їжа, яка запропонована дітям, є безпечною, корисною та приготовленою в закладі з дотриманням вимог чинного законодавства.

Медичний персонал одночасно з керівництвом закладу повинні здійснювати постійний контроль за організацією харчування, у тому числі за умовами і строками зберігання продуктів харчування та їх реалізації, технологією приготування страв, дотримуванням норм харчування, вимагати сертифікати якості продуктів у постачальників, слідкувати за термінами їх реалізації тощо.

Організація дієтичного харчування в дошкільних закладах є одним із питань, що турбують батьків дітей, які часто і тривало хворіють, мають хронічні захворювання шлунку, алергії та інше.

Медичні сестри, керівники закладів, спеціалісти міської ради обговорили питання практичної можливості організації дієтичного харчування для дітей, які його потребують. Міським головою дані доручення адміністраціям дошкільних закладів більш конкретно вивчити дану проблему, зробити моніторинг дітей даної категорії і надати пропозиції.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь