У нашому місті оберуть чарівну красу Поліг. Серед журі – гості з Європи

Опубліковано в 13:38 Афіша, Новини, У Пологах, У районі    1 158

Нарешті, конкурси краси дійшли і до нашого міста, адже усі знають, що саме в нашому краї живуть неабиякі вродливі дівчата.

Ідея провести такий конкурс виникла у творчого і талановитого пологівця – Давида Гаспаряна. Саме він готує масштабне шоу, де обиратимуть найчарівнішу пологівчанку.

У Пологах він проживає вже 26 років, сам приїхав із Грузії, і розповідає, що за все своє життя у Пологівському краї не пам’ятає, щоб проводились такі шоу. Протягом 11 років він відвідує різні країни Європи, Голландії, де навчає танцям. І вже 6 років займається своєю улюбленою справою в Турції, Бельгії та Болгарії, де відкриває подібні конкурси. 

Тож, сміливо можна заявити, що конкурс краси у нашому місті пройде на європейському рівні, адже Давид – справжній майстер своєї справи з неабияким досвідом та смаком, а головне – талантом.

Оцінюватимуть наших красунь компетентне та професійне журі, серед яких – троє осіб із Голландії, а також: Роман Самвелович Гаспарян – заслужений працівник культури України, хореограф Пологівського РБК, та, можливо, голова правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Олег Закарлюка, і, планується запросити місцевих чиновників.

Конкурс складатиметься із чотирьох частин: “Вихід у національному вбранні”, “Вихід у купальниках”, “Вихід у вечірньому вбранні”, “Інтелектуальні здібності”. Приймати участь можуть як дівчата, так і жінки, віком від 18 років.

Між виходами дівчат, будуть представлені яскраві номери з піснями танцями, а на території РЦ відбудеться фаєр-шоу, феєрверк, і ще багато інших сюрпризів.

Організатор також розповів, що заплановане шоу від проводить самотужки, без спонсорів. Є ті, хто не відмовився допомогти – директор РЦ “Юність” (у наданні приміщення), християнська церква «Міжнародний центр Євангелія», благодійна організація «Любов ближнього» (організація професійного звуку, світла).

Давид також поділився з нами очікуваннями від подібного шоу. По правді, йому, як і усім нам, хочеться аби так як і Київ, Дніпро чи Запоріжжя, побачили й наше місто, гідно оцінили наших професіоналів, майстрів та красунь-дівчат.

– Хочеться, щоб усі побачили масштабне шоу, по істині, що таке – танці, музика, спів, якість та стиль, аби гості з Європи зрозуміли, що наша культура теж заслуговує на увагу, і потребує їхньої підтримки у розвитку, як і, загалом, – наше місто. Можливо відкрились би приватні школи, спортивні, більше культурних заходів, і ми могли б обмінюватись нашою талановитою молоддю з їхньою.  

Кастинг стартує вже завтра, 1 жовтня і триватиме протягом тижня, де оберуть кращу десятку дівчат. І вже 28 жовтня, 0 18:00 найчарівніша буде нагороджена короною зі справжнім камінням Swarovski та приз (на вибір) – 10 000 гривень, або ж тижнева путівка на двох до Туреччини.

До речі, усі костюми та вбрання дівчатам готувати не потрібно, про це попіклувався організатор шоу, який і навчить їх гарній ході та правильним рухам на подіумі.

З усіх питань звертайтесь до Давида за номером: 066-961-72-80

Дівчата, не прогавте свій шанс поборотися за головний приз конкурсу, і, в черговий раз, довести усім, що в нашому місті живуть найкрасивіші!

Ми бажаємо організатору успіхів у проведенні такого шоу, аби усе пройшло на найвищому рівні, а дівчатам – перемоги!

Залишити відповідь