У НАСТУПНОМУ РОЦІ БУДУТЬ ВІДРЕМОНТОВАНІ НАЙБІЛЬШ ПРОБЛЕМНІ ДІЛЯНКИ АВТОДОРОГИ. Чи є серед них наші?

Опубліковано в 14:25 Важливі, Новини, У регіоні    451

Упродовж поточного року Службою автомобільних доріг у Запорізькій області проводилася постійна робота з утримання та ремонту дорожнього полотна. Про оперативні підсумки цієї роботи повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Як і було заплановано,  цього року повністю завершено роботи з поточного середнього ремонту на ділянці дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, яка пролягає від кордону з Дніпропетровською областю до м. Запоріжжя.

На автодорозі Н-08 у напрямку Запоріжжя – Маріуполь також виконано роботи з поточного середнього ремонту на трьох ділянках, а саме: від с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха, від с. Преображенка через м.Оріхів та в Пологівському районі.

Упродовж року частково  проведено поточний середній ремонт дороги Н-30 Василівка – Бердянськ на ділянці від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ. Варто відзначити, що ремонт відбувся за рахунок коштів «митного експерименту».

Крім цього, до кінця року планується завершення основних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта (км 323).

Як повідомили в Департаменті, у 2019 році основну увагу буде приділено ремонту дороги Н-08, яка веде до зони проведення антитерористичної операції на сході України. Дорога, особливо на території Розівського та Більмацького районів, має вкрай незадовільний стан та потребує негайного ремонту. Щодня по цьому автошляху рухаються великовагові транспортні засоби, через  що руйнується дорожнє покриття. На покритті автодороги спостерігаються численні глибокі вибоїни. Такий стан автомобільної дороги у свою чергу спричиняє виникнення аварійних ситуацій, що ставлять під загрозу життя та здоров’я людей.

Також планується завершити роботи з поточного середнього ремонту автодороги  Н-30 Василівка – Бердянськ на ділянці км 55+082 – км 89+526 та  з влаштування дорожнього покриття на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022 (міст через р. Суха Балка).

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь