У Новоселівці вшанували пам’ять Кобзаря (ФОТО, Відео)

Опубліковано в 16:40 Новини, У районі, Фото-галерея    476

9 березня народ український відзначав 205-річчя від Дня народження геніального сина України.

В рамках проведення шевченкових днів у с. Новоселівка сьогодні згадали про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка.

До речі, в цьому селі, єдиному на всю Пологівщину, знаходиться монумент Тараса Григоровича, біля якого зібралися учні, педколектив та працівники місцевого клубу, щоб
вшанувати пам’ять та покласти квіти до ніг Великого Кобзаря.

У приміщенні школи учні та творчі колективи організували чудовий концерт пам’яті великого поета. Серед запрошених гостей були представники Пологівської РДА, які презентували новоселівцям Історичний щоденник Пологівського району.

Зі сцени лунали вірші, уривки поем Тараса Шевченка. Розчулили душу рядки, прокладені на музику у виконанні дорослих та юних артистів.

Шевченко – то символ незламності, глибокого патріотизму та нескореного духу українського.

“Це прекрасно, коли земля народжує таких великих людей, які надихають нас всіх і по сей день. Нехай сьогодні палає свічка – як пам’ять про людина, яка понад усе любила свою Батьківщину, свій народ, свої звичаї, традиції та вірила в краще майбутнє. Тарас Григорович то є людина епохи – наша гордість”- сказала Ірина Півень у своїй промові.

“Наше покоління має брати приклад великої віри в незламність духу українського та пишатися, що маємо сьогодні згадати таку видатну постать” – зазначила Марина Діденко.

Оля Белименко

1 коментар на “У Новоселівці вшанували пам’ять Кобзаря (ФОТО, Відео)

 • «Кругом неправда і неволя,

  Народ замучений мовчить.

  І на апостольськім престолі

  Чернець годований сидить.

  Людською кровію шинкує

  І Рай у найми оддає!

Залишити відповідь