У парку залізничників пологівцям розповіли про актуальні вакансії

Опубліковано в 13:57 Новини, У Пологах    365

Учора, 23 червня в парку залізничників м. Пологи відбулася виїзна акція мобільного центру зайнятості. У роботі мобільного центру зайнятості прийняли участь спеціалісти центру зайнятості.

Всім особам, які звернулися були надані кваліфіковані консультації з питань про зайнятість населення та юридичні консультації. Відвідувачів ознайомили з актуальними вакансіями, надали консультації про навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, допомогли скласти резюме та надали рекомендації з пошуку роботи для прискорення працевлаштування. Особам, яким виповнилося 45 років було запропоновано отримати ваучер на навчання.

Учням шкіл розповіли, як правильно обрати майбутню професію, допомогли зорієнтуватися у світі професій. Також запропонували звернутися до центру зайнятості, щоб ознайомитися з анімаційними відеороликами освітнього серіалу про вибір професій.

До відома: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру інформує про можливість отримати сертифікат за спеціалізацією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в Запорізькому інституті економіки тв інформаційних технологій особам віком від 45 років шляхом отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. За додатковою інформацією звертатись до Пологівської районної філії ЗОЦЗ каб. №7 телефон 23776.

Інформує: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь