У Пологах часто зникає світло через крадіїв

Опубліковано в 13:58 Важливі, Новини, У Пологах    403

За інформацією Пологівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» останнім часом почастішали випадки розкрадання невстановленими особами обладнання та матеріалів на електроенергетичних об’єктах Пологівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго». Від злочинних дій розкрадачів потерпає не лише енергопостачальник, змушений витрачати чималі кошти на відновлення мереж, але й споживачі.

По-перше, кошти на відновлення вкраденого обладнання тарифом не передбачені, тому кожна купівля нового обладнання замість вкраденого означає, що ті або інші заплановані роботи – наприклад, заміна старої опори – не будуть виконані. По-друге, сьогодні «Запоріжжяобленерго» знаходиться у такій складній ситуації, що аварійний запас за багатьма статтями повністю вичерпаний. Якщо говорити конкретно про трансформатори – в компанії немає жодного запасного, тому якщо десь трансформатор виходить з ладу, доводиться чекати, поки його відремонтують – попередньо закупивши необхідні для цього запчастини.

Споживачі нарікають виключно на енергетиків. Але нормалізація ситуації залежить здебільшого не від них, а від правоохоронних органів та від самих людей.

Стабільність енергопостачання споживачів району залежить не лише від зусиль енергетиків, а й від активної громадської позиції людей по відношенню до чиїхось протиправних дій. Від пильності кожного багато в чому залежить надійність електропостачання всіх споживачів оскільки це обладнання знаходиться не у полі, а в населених пунктах, де живуть люди.

В такій ситуації Пологівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» без пильності та уваги з боку свідомих місцевих жителів населених пунктів не в змозі обійтися. Пологівський РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» просить жителів звертати увагу на сторонніх та підозрілих осіб, які перебувають біля будь-якого енергетичного обладнання, ліній передач, трансформаторних підстанцій тощо та вчасно повідомляти про крадіжки. Акцентуємо вашу увагу, що працівники Товариства мають при собі службові посвідчення, одягнені в спеціальну форму з корпоративним логотипом і написами. Крім того, на автотранспорті Товариства нанесені відповідні зображення.

Якщо ви помітили підозрілих осіб біля трансформаторної підстанції або вже відчинену підстанцію, побачили роботи з демонтажу ліній або виявили зникнення енергетичного обладнання – відразу телефонуйте на номер Національної поліції України 102.

1 коментар на “У Пологах часто зникає світло через крадіїв

  • А кому належить «Запоріжжяобленерго»? Матеріальна база, опори, лінії, і т.д. створювалася та розбудувалася на народні кошти, теперішні ж хазяїни всього цього, мало того що скупили все за безцінь та по злочинними, антиукраїнськими схемами, ще й вивели власність у кіпрські, чи інші офшори. Звідси й ситуація яку маємо – проплачуючи за електроенергію, ми збагачуємо закордонні прокладки, яким думати про охорону, оновлення бази, чи про зарплати працівникам мяко кажучи не з руки – головне прибутки! То якого ми маємо дбати про чужу власність, чи українські правоохоронні органи які фінансуються теж не з офшорів а з наших податків? Хай самі охороняють, та відновлюють, але якість енергії, безперебійність її подачі забезпечують згідно з тими ж кіпрськими, чи нідерланськими нормами, а не ставлять населення у озвучене становище!

Залишити відповідь