У Пологах дебютував “Dog’s festival” (ФОТО)

Опубліковано в 15:41 Новини, У Пологах    1 247

Сьогодні у Пологах вперше провели виставку собак “Осінній собачий вальс”.

На зоні відпочинку “Бублик” зібрались майже півсотні песиків різної породи, розміру, віку та масті. Помилуватись нашими меншими друзями завітали дуже багато охочих. Найбільше позитивних емоцій та вражень було для дітей, які залюбки фотографували та пестили присутніх на виставці собак.  

Урочисте відкриття виставки оголосив міський голова Юрій Коноваленко, який привітав усіх присутніх, подякував за участь та зауважив, що подібні виставки мають стати традиційними у нашому місті.

Ініціатива провести такий захід належить ветеринарній клініці «Ремонт тварин», яка відкрилась у Пологах цьогоріч. 

Серед тих, хто підготував, влаштував це свято та допоміг у проведенні: ветеринари  пологівської клініки “Ремонт тварин” – Віктор Солодкий, Наталія Срібна, кінолог із Гуляйполя – Сергій Костюк, родина Бабіч – Павло та  Яна, Анзор Сарішвілі, ПП “Сім’я” – Андрій та Вікторія Шевченко, музичний супровід забезпечив Андрій Головань.

Організатори приурочують цей захід 130-річчю міста і обіцяють зробити усе для того, аби подібні фестивалі стали гарною традицією.

Усього, на виставці зареєструвались 40 учасників, їх енергія, позитив, а, здебільшого мі-мі-мішність – просто зашкалювали… Адже господарі й потурбувались про їх “вбрання”. Хтось надягнув модну сукню, хтось – капелюха, де-які – чудові прикраси, яскраві, патріотичні паски та ошийники.

Після знайомства з учасниками та їх яскравого дефіле, почались «веселі старти» для тварин, де вони повинні були виконали по дві команди “сидіти”, “лежати”, і похизуватись іншими навичками на фінішній прямій: “дай лапу”, “голос”, “танцюй”, та багато іншого.

Кожен пес та песик отримав подарункові ласощі, а господарі – сертифікат учасника.

Для винуватців свята наливали водичку, пропонували різні медикаменти, у разі необхідності, від ветклініки «Ремонт тварин», а для присутніх працював торгівельний намет від магазину “Сім’я” з морозивом, напоями, та іншими ласощами.

Сьогоднішній захід залишив по собі найприємніші емоції та враження, і приніс багато користі. Господарі собак могли поспілкуватись між собою про догляд, розвиток, виховання своїх домашніх улюбленців, безкоштовно проконсультуватись із ветлікарями та кенологом, а хтось навіть продав одну зі своїх собачок, інші – знаходили своєму песику наречену. 

1 коментар на “У Пологах дебютував “Dog’s festival” (ФОТО)

  • Дуже потрібний в наш час людяний захід. Я з задоволенням переглядала матеріали та жалкувала, що мене не було там. І згадався один жахливий випадок, свідком якого я стала. Біля підйому на залізничний міст, майже в центрі на дівчину з собакою на повідку (вона мабуть поверталася зі свята) серед білого дня напала свора бездомних псів. Я вклякла з переляку, не могла поворухнутися, навіть крикнути. Добре що нагодився чоловік з велосипедом. Він бігав навколо неї в розгоняв собак, вимахуючи велосипедом. Мені страшно навіть уявити, що могло статися, не опинись він поруч. Я і жінка з дитиною у дитячому візочку не змигли б їй допомогти. Я вважаю, місцевій владі потрібно подумати, як вберегти мешканців міста від бездомних псів.

Залишити відповідь