У Пологах готуються до Дня вишиванки

Опубліковано в 16:05 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    428

У третій четвер місяця, 17 травня, відбудеться акція «День вишиванки», а у суботу 26 травня – «Свято вишиванки»!

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці у будній день одягають вишиванку вдома, на роботу, до школи чи дитячого садка.

Це свято не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Важливо, аби День вишиванки завжди відбувався у робочий день, адже у цьому суть акції – свято не заради свята чи параду, а захід, який доводить, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці вони ходять на роботу чи навчання.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Міська рада пропонує усім пологівцям приєднатися до акції та одягнути 17 травня вишиванку, а 26 травня запрошує на «Свято вишиванки», яке відбудеться о 17:00 годині на центральній площі міста. Оргкомітет готує концертну програму, розваги для дітей та дорослих, святкову торгівлю, фото-зону,а серед містян, які прийдуть на свято у вишиванках, буде розігруватися святкова лотерея.

Залишити відповідь