У Пологах людина повторно захворіла на COVID-19. Загалом – 81 випадок в районі

Опубліковано в 10:10 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 551

У Пологівському районі зареєстровано 81 лабораторно підтверджений випадкок захворювання на COVID-19.

Про це повідомляє головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб.

26 пацієнтів вже одужало, четверо лікуються стаціонарно, 51 – амбулаторно. Окрім того, зафіксовано повторне захворювання однієї й тієї ж особи на COVID-19.

28 серпня головна лікарка провела прямий ефір у соцмережі Фейсбук, під час якого розповіла про епідемічну ситуацію в Пологівському районі, та надала відповіді на запитання пологівців.

– Ми змінили форму організації роботи у ЦПМСД, а саме: з 13 серпня розділили прийоми пацієнтів на червону і зелену зону. Червона знаходиться на 1-му поверсі колишньої дитячої консультації амбулаторії загальної практики сімейної медицини, тут же і проводиться ПЛР-обстеження. Зелена зона – так звана “чиста” знаходиться на 3-му поверсі поліклінічного відділення, усі питання можна вирішити у своїх сімейних лікарів. – доповідає Анна Михайлівна.

ПЛР-обстеження роблять пацієнтам, що мають ознаки ГРВІ, бронхіту, пневмонії, та людям, що знаходяться на диспансерному обліку з діагнозом “онкологія”, та отримують хіміотерапію. Їм безкоштовно щоденно проводять ПЛР-обстеження. Швидкі тести сьогодні у Пологівському ЦПМСД не проводять.

До відома: Спалах коронавірусу зафіксовано у парафіян Братства євангельських християн баптистів, про це під час презентації Центру протидії коронавірусу повідомила радниця губернатора Запорізької облдержадміністрації Олена Теряєва, передає 061.ua. За її словами, з пресвітером церкви проведена бесіда, служіння в домі молитви тимчасово припинені.

За загальною статистикою, Пологівський район на 4-му місці в області по захворюваності на COVID-19.

Залишити відповідь